| Ražotāja daļas numurs : | ST62T52CB6 | RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
|---|---|---|---|
| Ražotājs / zīmols : | STMicroelectronics | Krājumu stāvoklis : | 12097 pcs Stock |
| Apraksts : | IC MCU 8BIT 1.8KB OTP 16DIP | Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | ST62T52CB6.pdf | Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | ST62T52CB6 |
|---|---|
| Ražotājs | STMicroelectronics |
| Apraksts | IC MCU 8BIT 1.8KB OTP 16DIP |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | 12097 pcs |
| Datu lapas | ST62T52CB6.pdf |
| Spriegums - piegāde (Vcc / Vdd) | 3 V ~ 6 V |
| Ātrums | 8MHz |
| Sērija | ST6 |
| RAM lielums | 128 x 8 |
| Programmas atmiņas tips | OTP |
| Programmas atmiņas izmērs | 1.8KB (1.8K x 8) |
| Perifērijas ierīces | LVD, POR, WDT |
| Iepakojums | Tube |
| Iepakojums / lieta | 16-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Oscilatora tips | Internal |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 85°C (TA) |
| I / O skaits | 9 |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| EEPROM izmērs | - |
| Detalizēts apraksts | ST6 ST6 Microcontroller IC 8-Bit 8MHz 1.8KB (1.8K x 8) OTP |
| Datu pārveidotāji | A/D 4x8b |
| Core izmērs | 8-Bit |
| Galvenais procesors | ST6 |
| Savienojumi | - |
| Bāzes daļas numurs | ST62*C |








IC MCU 8BIT 4KB OTP 28DIP

IC MCU 8BIT 4KB OTP 28SOIC

IC MCU 8BIT 4KB FLASH 28SOIC

IC MCU 8BIT 3.8KB OTP 20SOIC

IC MCU 8BIT 4KB OTP 28SOIC

IC MCU 8BIT 4KB OTP 28SOIC

IC MCU 8BIT 3.8KB OTP 28DIP

IC MCU 8BIT 4KB OTP 20SOIC

IC MCU 8BIT 3.8KB OTP 20DIP

IC MCU 8BIT 1.8KB OTP 16SOIC