| Ražotāja daļas numurs : | ST13003 |
|---|---|
| RoHs statuss : | |
| Ražotājs / zīmols : | STMicroelectronics |
| Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | TRANS NPN 400V 1.5A SOT32 |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | ST13003(1).pdfST13003(2).pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | ST13003 |
|---|---|
| Ražotājs | STMicroelectronics |
| Apraksts | TRANS NPN 400V 1.5A SOT32 |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | ST13003(1).pdfST13003(2).pdf |
| Spriegums - savācēja emisijas sadalījums (maksimālais) | 400 V |
| Vce Piesātinājums (Max) @ Ib, Ic | 1.5V @ 500mA, 1.5A |
| Tranzistora tips | NPN |
| Piegādātāja ierīču komplekts | SOT-32-3 |
| Sērija | - |
| Jauda - maks | 40 W |
| Iepakojums / lieta | TO-225AA, TO-126-3 |
| Iesaiņojums | Tube |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Montāžas tips | Through Hole |
| Frekvence - pāreja | - |
| DC strāvas pieaugums (hFE) (Min) @ Ic, Vce | 5 @ 1A, 2V |
| Current - Collector Cutoff (Maks.) | 1mA |
| Pašreizējais - savācējs (Ic) (maksimālais) | 1.5 A |
| Pamatprodukta numurs | ST13003 |







STRONGHOLD ST130-075-30BK RUBBER
STRONGHOLD ST130-100-30BK RUBBER
TRANS NPN 400V 1A SOT32
TRANS NPN 400V 4A TO-220

SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 20V
TRANS NPN 400V 1.5A SOT-32
TRANS NPN 400V 1A SOT-32
TRANS NPN 400V 1.5A SOT-32
STRONGHOLD ST130-150-30BK RUBBER

SWITCH TOGGLE SPDT 6A 125V