Daļas numurs:SPC560C50L3C6E0X
- Datums: 2023/09/15
- Ilgums: 10 sekundes
- Video lielums: 5.16 MB
- Video ekrānuzņēmums




| Ražotāja daļas numurs : | SPC560P40L3CEFAY | RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
|---|---|---|---|
| Ražotājs / zīmols : | STMicroelectronics | Krājumu stāvoklis : | 5456 pcs Stock |
| Apraksts : | IC MCU 32BIT 256KB FLASH 100LQFP | Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | SPC560P40L3CEFAY.pdf | Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | SPC560P40L3CEFAY |
|---|---|
| Ražotājs | STMicroelectronics |
| Apraksts | IC MCU 32BIT 256KB FLASH 100LQFP |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | 5456 pcs |
| Datu lapas | SPC560P40L3CEFAY.pdf |
| Spriegums - piegāde (Vcc / Vdd) | 4.5 V ~ 5.5 V |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 100-LQFP (14x14) |
| Ātrums | 64MHz |
| Sērija | Automotive, AEC-Q100, SPC56 |
| RAM lielums | 20K x 8 |
| Programmas atmiņas tips | FLASH |
| Programmas atmiņas izmērs | 256KB (256K x 8) |
| Perifērijas ierīces | DMA, POR, PWM, WDT |
| Iepakojums | Tray |
| Iepakojums / lieta | 100-LQFP |
| Oscilatora tips | Internal |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 125°C (TA) |
| I / O skaits | 64 |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Ražotāja standarta svina laiks | 50 Weeks |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| EEPROM izmērs | - |
| Detalizēts apraksts | e200z0h Automotive, AEC-Q100, SPC56 Microcontroller IC 32-Bit 64MHz 256KB (256K x 8) FLASH 100-LQFP (14x14) |
| Datu pārveidotāji | A/D 16x10b |
| Core izmērs | 32-Bit |
| Galvenais procesors | e200z0h |
| Savienojumi | CANbus, LINbus, SPI, UART/USART |
| Bāzes daļas numurs | SPC560P40 |












AUTOMOTIVE DIGITAL

AUTOMOTIVE DIGITAL

IC MCU 32BIT 256KB FLASH 100LQFP

IC MCU 32BIT 256KB FLASH 100LQFP

IC MCU 32BIT 256KB FLASH 100LQFP

IC MCU 32BIT 384KB FLASH 100LQFP

IC MCU 32BIT 256KB FLASH 100LQFP

IC MCU 32BIT 384KB FLASH 100LQFP

IC MCU 32BIT 256KB FLASH 100LQFP

IC MCU 32BIT 384KB FLASH 100LQFP