| Ražotāja daļas numurs : | SMBJ33A-TR |
|---|---|
| RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Ražotājs / zīmols : | STMicroelectronics |
| Krājumu stāvoklis : | 48647 pcs Stock |
| Apraksts : | TVS DIODE 33V 69.7V SMB |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | SMBJ33A-TR.pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | SMBJ33A-TR |
|---|---|
| Ražotājs | STMicroelectronics |
| Apraksts | TVS DIODE 33V 69.7V SMB |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | 48647 pcs |
| Datu lapas | SMBJ33A-TR.pdf |
| Spriegums - reversais izliekums (tips) | 33V |
| Spriegums - stiprinājums (maksimālais) @ Ipp | 53.3V |
| Spriegums - sadalījums (min) | 36.7V |
| Vienvirziena kanāli | 1 |
| Tips | Zener |
| Piegādātāja ierīču komplekts | SMB (DO-214AA) |
| Sērija | SMBJ, TRANSIL™ |
| Elektropārvades līnijas aizsardzība | No |
| Jauda - maksimālais impulss | 600W |
| Iepakojums | Original-Reel® |
| Iepakojums / lieta | DO-214AA, SMB |
| Citi vārdi | 497-6515-6 |
| Darbības temperatūra | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| Pašreizējais - maksimālais impulss (10 / 1000μs) | 11.8A |
| Jauda @ Frekvence | - |
| Bāzes daļas numurs | SMBJ |
| Pieteikumi | General Purpose |







TVS DIODE 33VWM 53.3VC DO214AA
TVS DIODE 33VWM 53.3VC SMB
TVS DIODE 33VWM 53.3VC SMB
TVS DIODE 33VWM 53.3VC SMBJ
SMBJ, DO-214AA, 33V, 53.3V, REEL

TVS DIODE 33VWM 53.3VC DO214AA
TVS DIODE 33VWM 53.3VC DO214AA
PDFRFQTVS DIODE 33VWM 53.3VC DO214AA
TVS DIODE 33VWM 53.3VC DO214AA
PDFRFQTVS DIODE 33VWM 53.3VC DO214AA