| Ražotāja daļas numurs : | PD85035C | RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
|---|---|---|---|
| Ražotājs / zīmols : | STMicroelectronics | Krājumu stāvoklis : | 5472 pcs Stock |
| Apraksts : | FET RF 40V 945MHZ M243 | Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | PD85035C.pdf | Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | PD85035C |
|---|---|
| Ražotājs | STMicroelectronics |
| Apraksts | FET RF 40V 945MHZ M243 |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | 5472 pcs |
| Datu lapas | PD85035C.pdf |
| Spriegums - pārbaude | 13.6V |
| Spriegums - nominālā | 40V |
| Tranzistora tips | LDMOS |
| Piegādātāja ierīču komplekts | M243 |
| Sērija | - |
| Jauda - izlaide | 15W |
| Iepakojums | Bulk |
| Iepakojums / lieta | M243 |
| Citi vārdi | 497-12515 PD85035C-ND |
| Trokšņa attēls | - |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| Iegūt | 17.5dB |
| Biežums | 945MHz |
| Detalizēts apraksts | RF Mosfet LDMOS 13.6V 350mA 945MHz 17.5dB 15W M243 |
| Pašreizējais vērtējums | 8A |
| Pašreizējais tests | 350mA |
| Bāzes daļas numurs | PD85035 |







TRANS RF N-CH FET POWERSO-10RF
FET RF 40V 870MHZ POWERSO10
TRANS RF N-CH FET POWERSO-10RF
TRANS RF N-CH FET POWERSO-10RF
TRANS RF N-CH FET POWERSO-10RF
TRANS RF N-CH FET POWERSO-10RF

RF MOSFET LDMOS 13.6V POWERSO-10
FET RF 40V 870MHZ
FET RF 40V 870MHZ
FET RF 40V 870MHZ