| Ražotāja daļas numurs : | P6KE24ARL | RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
|---|---|---|---|
| Ražotājs / zīmols : | STMicroelectronics | Krājumu stāvoklis : | 5461 pcs Stock |
| Apraksts : | TVS DIODE 20.5V 42.8V DO15 | Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | P6KE24ARL.pdf | Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | P6KE24ARL |
|---|---|
| Ražotājs | STMicroelectronics |
| Apraksts | TVS DIODE 20.5V 42.8V DO15 |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | 5461 pcs |
| Datu lapas | P6KE24ARL.pdf |
| Spriegums - reversais izliekums (tips) | 20.5V |
| Spriegums - stiprinājums (maksimālais) @ Ipp | 42.8V |
| Spriegums - sadalījums (min) | 22.8V |
| Vienvirziena kanāli | 1 |
| Tips | Zener |
| Piegādātāja ierīču komplekts | DO-15 |
| Sērija | P6KE, TRANSIL™ |
| Elektropārvades līnijas aizsardzība | No |
| Jauda - maksimālais impulss | 600W |
| Iepakojums | Tape & Reel (TR) |
| Iepakojums / lieta | DO-204AC, DO-15, Axial |
| Darbības temperatūra | - |
| Montāžas tips | Through Hole |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| Pašreizējais - maksimālais impulss (10 / 1000μs) | 93A (8/20µs) |
| Jauda @ Frekvence | 1250pF @ 1MHz |
| Bāzes daļas numurs | P6KE |
| Pieteikumi | General Purpose |







TVS DIODE 20.5V 33.2V DO15
PDFRFQTVS DIODE 20.5V 33.2V DO204AC
TVS DIODE 20.5VWM 33.2VC AXIAL
TVS DIODE 20.5VWM 42.8VC DO15
TVS DIODE 20.5VWM 33.2VC DO204AC
PDFRFQTRANSIENT VOLTAGE SUPPRESSOR
TVS DIODE 20.5VWM 33.2VC DO204AC
GLASS PASSIVATED JUNCTION TRANSI
TVS DIODE 20.5VWM 33.2VC DO204AC
PDFRFQTVS DIODE 20.5VWM 33.2VC DO204AC