Daļas numurs:M95M02-DRMN6TP
- Datums: 2022/08/10
- Ilgums: 10 sekundes
- Video lielums: 4.51 MB
- Video ekrānuzņēmums



| Ražotāja daļas numurs : | M95M04-DRDW6TP |
|---|---|
| RoHs statuss : | |
| Ražotājs / zīmols : | STMicroelectronics |
| Krājumu stāvoklis : | 21038 pcs Stock |
| Apraksts : | IC EEPROM 4MBIT SPI 10MHZ 8TSSOP |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | M95M04-DRDW6TP.pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | M95M04-DRDW6TP |
|---|---|
| Ražotājs | STMicroelectronics |
| Apraksts | IC EEPROM 4MBIT SPI 10MHZ 8TSSOP |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | 21038 pcs |
| Datu lapas | M95M04-DRDW6TP.pdf |
| Uzrakstiet cikla laiku - vārdu, lapu | 5ms |
| Spriegums - piegāde | 1.8V ~ 5.5V |
| Tehnoloģija | EEPROM |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 8-TSSOP |
| Sērija | - |
| Iepakojums / lieta | 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Iesaiņojums | Tape & Reel (TR) |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Atmiņas veids | Non-Volatile |
| Atmiņas izmērs | 4Mbit |
| Atmiņu organizācija | 512K x 8 |
| Atmiņas interfeiss | SPI |
| Atmiņas formāts | EEPROM |
| Pulksteņa biežums | 10 MHz |
| Pamatprodukta numurs | M95M04 |










IC EEPROM 2M SPI 5MHZ 8SO
IC EEPROM 4MBIT SPI 10MHZ 8WLCSP
IC EEPROM 4MBIT SPI 10MHZ 8SOIC
IC EEPROM 4MBIT SPI 10MHZ 8TSSOP
LINEAR IC'S
IC EEPROM 4MBIT SPI 10MHZ 8TSSOP
IC EEPROM 2M SPI 10MHZ 8SO
IC EEPROM 4MBIT SPI 10MHZ 8SOIC
IC EEPROM 2MBIT 5MHZ 8WLCSP

IC EEPROM 1M SPI 16MHZ 8SO