| Ražotāja daļas numurs : | M41T94MQ6E |
|---|---|
| RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Ražotājs / zīmols : | STMicroelectronics |
| Krājumu stāvoklis : | 13850 pcs Stock |
| Apraksts : | IC RTC CLK/CALENDAR SPI 16-SOIC |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | M41T94MQ6E.pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | M41T94MQ6E |
|---|---|
| Ražotājs | STMicroelectronics |
| Apraksts | IC RTC CLK/CALENDAR SPI 16-SOIC |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | 13850 pcs |
| Datu lapas | M41T94MQ6E.pdf |
| Spriegums - piegāde, akumulators | 2.5 V ~ 3.5 V |
| Spriegums - piegāde | 2.7 V ~ 5.5 V |
| Tips | Clock/Calendar |
| Laika formāts | HH:MM:SS:hh (24 hr) |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 16-SO |
| Sērija | - |
| Iepakojums | Tube |
| Iepakojums / lieta | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Citi vārdi | 497-3684 497-3684-1 497-3684-1-ND 497-3684-2 497-3684-2-ND |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 85°C |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Atmiņas izmērs | 44B |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| Saskarne | SPI |
| Iespējas | Alarm, Leap Year, NVRAM, Square Wave Output, Watchdog Timer |
| Detalizēts apraksts | Real Time Clock (RTC) IC Clock/Calendar 44B SPI 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Datuma formāts | YY-MM-DD-dd |
| Pašreizējais - Laika uzturēšana (Maks.) | 1.4mA @ 2.7V ~ 5.5V |
| Bāzes daļas numurs | M41T |







IC RTC CLK/CALENDAR SPI 18-SOX

IC RTC CLK/CALENDAR SPI 16-SOIC
IC RTC CLK/CALENDAR SPI 28-SOIC
IC RTC CLK/CALENDAR SPI 16-QFN
IC RTC CLK/CALENDAR SPI 18-SOX
IC RTC CLK/CALENDAR SPI 16-QFN
IC RTC CLK/CALENDAR SPI 16-QFN
IC RTC CLK/CALENDAR SPI 18-SOX
IC RTC CLK/CALENDAR SPI 28-SOIC
IC RTC CLK/CALENDAR SPI 18-SOX