| Ražotāja daļas numurs : | M27W401-80K6 | RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
|---|---|---|---|
| Ražotājs / zīmols : | STMicroelectronics | Krājumu stāvoklis : | 14365 pcs Stock |
| Apraksts : | IC EPROM 4M PARALLEL 32PLCC | Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | M27W401-80K6.pdf | Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | M27W401-80K6 |
|---|---|
| Ražotājs | STMicroelectronics |
| Apraksts | IC EPROM 4M PARALLEL 32PLCC |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | 14365 pcs |
| Datu lapas | M27W401-80K6.pdf |
| Uzrakstiet cikla laiku - vārdu, lapu | - |
| Spriegums - piegāde | 2.7 V ~ 3.6 V |
| Tehnoloģija | EPROM - OTP |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 32-PLCC (11.35x13.89) |
| Sērija | - |
| Iepakojums | Tube |
| Iepakojums / lieta | 32-LCC (J-Lead) |
| Citi vārdi | 497-1693-5 |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Atmiņas veids | Non-Volatile |
| Atmiņas izmērs | 4Mb (512K x 8) |
| Atmiņas interfeiss | Parallel |
| Atmiņas formāts | EPROM |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| Detalizēts apraksts | EPROM - OTP Memory IC 4Mb (512K x 8) Parallel 80ns 32-PLCC (11.35x13.89) |
| Bāzes daļas numurs | M27W401 |
| Piekļuves laiks | 80ns |








IC EPROM 4K PARALLEL 44PLCC
IC EPROM 4K PARALLEL 32CDIP

IC EPROM 512K PARALLEL 32PLCC
IC EPROM 2M PARALLEL 32TSOP

IC EPROM 2M PARALLEL 44PLCC
IC EPROM 4K PARALLEL 32DIP
IC EPROM 4K PARALLEL 32TSOP

IC EPROM 4K PARALLEL 40DIP

IC EPROM 512K PARALLEL 32PLCC
IC EPROM 256K PARALLEL 28CDIP