| Ražotāja daļas numurs : | M27C801-55K1 | RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
|---|---|---|---|
| Ražotājs / zīmols : | STMicroelectronics | Krājumu stāvoklis : | 2148 pcs Stock |
| Apraksts : | IC EPROM 8M PARALLEL 32PLCC | Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | M27C801-55K1.pdf | Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | M27C801-55K1 |
|---|---|
| Ražotājs | STMicroelectronics |
| Apraksts | IC EPROM 8M PARALLEL 32PLCC |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | 2148 pcs |
| Datu lapas | M27C801-55K1.pdf |
| Uzrakstiet cikla laiku - vārdu, lapu | - |
| Spriegums - piegāde | 4.5 V ~ 5.5 V |
| Tehnoloģija | EPROM - OTP |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 32-PLCC (11.35x13.89) |
| Sērija | - |
| Iepakojums | Tube |
| Iepakojums / lieta | 32-LCC (J-Lead) |
| Citi vārdi | 27C801-55K1 Q2614384A |
| Darbības temperatūra | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Atmiņas veids | Non-Volatile |
| Atmiņas izmērs | 8Mb (1M x 8) |
| Atmiņas interfeiss | Parallel |
| Atmiņas formāts | EPROM |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| Detalizēts apraksts | EPROM - OTP Memory IC 8Mb (1M x 8) Parallel 55ns 32-PLCC (11.35x13.89) |
| Bāzes daļas numurs | M27C801 |
| Piekļuves laiks | 55ns |








IC EPROM 16M PARALLEL 44SO
IC EPROM 16M PARALLEL 42DIP
IC EPROM 8M PARALLEL 32CDIP
IC EPROM 8M PARALLEL 32TSOP

IC EPROM 16M PARALLEL 44PLCC
IC EPROM 8M PARALLEL 32DIP
IC EPROM 8M PARALLEL 32CDIP

IC EPROM 8M PARALLEL 32PLCC
IC EPROM 8M PARALLEL 32CDIP
IC EPROM 8M PARALLEL 32CDIP