| Ražotāja daļas numurs : | LD3985M27R | RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
|---|---|---|---|
| Ražotājs / zīmols : | STMicroelectronics | Krājumu stāvoklis : | 440 pcs Stock |
| Apraksts : | IC REG LINEAR 2.7V 150MA SOT23-5 | Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | LD3985M27R.pdf | Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | LD3985M27R |
|---|---|
| Ražotājs | STMicroelectronics |
| Apraksts | IC REG LINEAR 2.7V 150MA SOT23-5 |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | 440 pcs |
| Datu lapas | LD3985M27R.pdf |
| Sprieguma izslēgšanās (maksimālā) | 0.1V @ 150mA |
| Spriegums - izlaide (min / fiksēts) | 2.7V |
| Spriegums - izlaide (maksimālais) | - |
| Spriegums - ievades (maksimālais) | 6V |
| Piegādātāja ierīču komplekts | SOT-23-5 |
| Sērija | - |
| Aizsardzības līdzekļi | Over Current, Over Temperature |
| Iepakojums | Tape & Reel (TR) |
| Iepakojums / lieta | SC-74A, SOT-753 |
| PSRR | 60dB ~ 50dB (1kHz ~ 10kHz) |
| Izvades veids | Fixed |
| Izejas konfigurācija | Positive |
| Citi vārdi | 497-8340-2 LD3985M27R-ND |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 125°C |
| Regulatoru skaits | 1 |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| Detalizēts apraksts | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.7V 150mA SOT-23-5 |
| Strāva - piegāde (maks.) | 250µA |
| Pašreizējais - Nepietiekošs (Iq) | 150µA |
| Pašreizējais - izlaide | 150mA |
| Kontroles funkcijas | Enable |
| Bāzes daļas numurs | LD3985 |







IC REG LIN 1.22V 150MA SOT23-5

IC REG LIN 2.9V 150MA 5FLIPCHIP
IC REG LINEAR 1.8V 150MA SOT23-5
IC REG LINEAR 3.3V 150MA SOT23-5
IC REG LIN 3.3V 150MA 5FLIPCHIP
IC REG LINEAR 4.7V 150MA SOT23-5
IC REG LINEAR 3V 150MA SOT23-5
IC REG LINEAR 2.5V 150MA SOT23-5
IC REG LINEAR 2.8V 150MA SOT23-5
IC REG LINEAR 2.9V 150MA SOT23-5