| Ražotāja daļas numurs : | LD29150V80 | RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
|---|---|---|---|
| Ražotājs / zīmols : | STMicroelectronics | Krājumu stāvoklis : | 17288 pcs Stock |
| Apraksts : | IC REG LINEAR 8V 1.5A TO220AB | Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | LD29150V80.pdf | Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | LD29150V80 |
|---|---|
| Ražotājs | STMicroelectronics |
| Apraksts | IC REG LINEAR 8V 1.5A TO220AB |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | 17288 pcs |
| Datu lapas | LD29150V80.pdf |
| Sprieguma izslēgšanās (maksimālā) | - |
| Spriegums - izlaide (min / fiksēts) | 8V |
| Spriegums - izlaide (maksimālais) | - |
| Spriegums - ievades (maksimālais) | 14V |
| Piegādātāja ierīču komplekts | TO-220AB |
| Sērija | - |
| Aizsardzības līdzekļi | Over Current, Over Temperature |
| Iepakojums | Tube |
| Iepakojums / lieta | TO-220-3 |
| PSRR | - |
| Izvades veids | Fixed |
| Izejas konfigurācija | Positive |
| Citi vārdi | 497-1498-5 |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 125°C |
| Regulatoru skaits | 1 |
| Montāžas tips | Through Hole |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| Detalizēts apraksts | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 8V 1.5A TO-220AB |
| Strāva - piegāde (maks.) | 80mA |
| Pašreizējais - Nepietiekošs (Iq) | 180µA |
| Pašreizējais - izlaide | 1.5A |
| Kontroles funkcijas | - |
| Bāzes daļas numurs | LD29150 |







IC REG LINEAR 2.5V 1.5A TO220AB

IC REG LINEAR 8V 1.5A PPAK

IC REG LINEAR 8V 1.5A PPAK

IC REG LINEAR 1.8V 3A D2PAK/A

IC REG LINEAR 5V 1.5A PPAK

IC REG LINEAR 2.5V 3A D2PAK/A

IC REG LINEAR 1.8V 3A D2PAK/A

IC REG LINEAR POS ADJ 1.5A PPAK

IC REG LINEAR 1.5V 3A D2PAK/A

IC REG LINEAR 2.5V 3A D2PAK/A