| Ražotāja daļas numurs : | LD29150PT50 |
|---|---|
| RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Ražotājs / zīmols : | STMicroelectronics |
| Krājumu stāvoklis : | 21066 pcs Stock |
| Apraksts : | IC REG LINEAR 5V 1.5A PPAK |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | LD29150PT50.pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | LD29150PT50 |
|---|---|
| Ražotājs | STMicroelectronics |
| Apraksts | IC REG LINEAR 5V 1.5A PPAK |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | 21066 pcs |
| Datu lapas | LD29150PT50.pdf |
| Sprieguma izslēgšanās (maksimālā) | 0.7V @ 1.5A |
| Spriegums - izlaide (min / fiksēts) | 5V |
| Spriegums - izlaide (maksimālais) | - |
| Spriegums - ievades (maksimālais) | 14V |
| Piegādātāja ierīču komplekts | PPAK |
| Sērija | - |
| Aizsardzības līdzekļi | Over Current, Over Temperature |
| Iepakojums | Tube |
| Iepakojums / lieta | TO-252-5, DPak (4 Leads + Tab), TO-252AD |
| PSRR | 64dB (120Hz) |
| Izvades veids | Fixed |
| Izejas konfigurācija | Positive |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 125°C |
| Regulatoru skaits | 1 |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| Detalizēts apraksts | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 5V 1.5A PPAK |
| Strāva - piegāde (maks.) | 80mA |
| Pašreizējais - Nepietiekošs (Iq) | 180µA |
| Pašreizējais - izlaide | 1.5A |
| Kontroles funkcijas | Enable |
| Bāzes daļas numurs | LD29150 |








IC REG LINEAR 1.8V 1.5A PPAK

IC REG LINEAR 8V 1.5A PPAK

IC REG LINEAR 3.3V 1.5A PPAK

IC REG LINEAR 8V 1.5A PPAK

IC REG LINEAR POS ADJ 1.5A PPAK

IC REG LINEAR 2.5V 1.5A PPAK

IC REG LINEAR 5V 1.5A PPAK

IC REG LINEAR 3.3V 1.5A PPAK

IC REG LINEAR 2.5V 1.5A PPAK
IC REG LINEAR 2.5V 1.5A TO220AB