| Ražotāja daļas numurs : | L9468N |
|---|---|
| RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Ražotājs / zīmols : | STMicroelectronics |
| Krājumu stāvoklis : | 4256 pcs Stock |
| Apraksts : | IC DVR HI SIDE MULTI MULTIWATT8 |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | L9468N.pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | L9468N |
|---|---|
| Ražotājs | STMicroelectronics |
| Apraksts | IC DVR HI SIDE MULTI MULTIWATT8 |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | 4256 pcs |
| Datu lapas | L9468N.pdf |
| Spriegums - izlaide | 14.1V |
| Spriegums - ievade | 10 V ~ 20 V |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 8-Multiwatt |
| Sērija | - |
| Iepakojums | Tube |
| Iepakojums / lieta | Multiwatt-8 (Straight Leads) |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 125°C |
| Rezultātu skaits | 1 |
| Montāžas tips | Through Hole |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Ražotāja standarta svina laiks | 13 Weeks |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| Detalizēts apraksts | - Power Supply, Automotive Applications Voltage Regulator IC 1 Output 8-Multiwatt |
| Bāzes daļas numurs | L9468 |
| Pieteikumi | Power Supply, Automotive Applications |








402-101 3/4X3/4X1/2 SXSXF RED TE

IC DVR HI SIDE MULTI MULTIWATT8

IC DVR HI SIDE MULTI MULTIWATT8
IC VREG ALTERNATOR MULTIWATT8
IC DVR HI SIDE MULTI MULTIWATT8

IC DVR HI SIDE MULTI MULTIWATT8

402-005 1/2 SXSXF TEE PVC 40
IC REG MULTIFUNCTION MULTIWATT8
IC VREG ALTERNATOR MULTIWATT8

IC DVR HI SIDE MULTI MULTIWATT8