| Ražotāja daļas numurs : | L7824ACV-DG |
|---|---|
| RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Ražotājs / zīmols : | STMicroelectronics |
| Krājumu stāvoklis : | 61881 pcs Stock |
| Apraksts : | IC REG LINEAR 24V 1.5A TO220 |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | L7824ACV-DG.pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | L7824ACV-DG |
|---|---|
| Ražotājs | STMicroelectronics |
| Apraksts | IC REG LINEAR 24V 1.5A TO220 |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | 61881 pcs |
| Datu lapas | L7824ACV-DG.pdf |
| Sprieguma izslēgšanās (maksimālā) | 2V @ 1A (Typ) |
| Spriegums - izlaide (min / fiksēts) | 24V |
| Spriegums - izlaide (maksimālais) | - |
| Spriegums - ievades (maksimālais) | 40V |
| Piegādātāja ierīču komplekts | TO-220 |
| Sērija | - |
| Aizsardzības līdzekļi | Over Temperature, Short Circuit |
| Iepakojums | Tube |
| Iepakojums / lieta | TO-220-3 |
| PSRR | 54dB (120Hz) |
| Izvades veids | Fixed |
| Izejas konfigurācija | Positive |
| Citi vārdi | 497-15583-5 L7824ACV-DG-ND |
| Darbības temperatūra | 0°C ~ 125°C |
| Regulatoru skaits | 1 |
| Montāžas tips | Through Hole |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| Detalizēts apraksts | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 24V 1.5A TO-220 |
| Pašreizējais - Nepietiekošs (Iq) | 6mA |
| Pašreizējais - izlaide | 1.5A |
| Kontroles funkcijas | - |
| Bāzes daļas numurs | L7824 |







IC REG LINEAR 24V 1.5A TO220FP
IC REG LINEAR 24V 1.5A TO220
IC REG LINEAR 24V 1.5A D2PAK
IC REG LINEAR 24V 1.5A TO220AB
IC REG LINEAR 24V 1.5A D2PAK
IC REG LINEAR 24V 1.5A TO220AB
IC REG LINEAR 24V 1.5A D2PAK
IC REG LINEAR 24V 1.5A D2PAK
IC REG LINEAR 24V 1.5A TO3
IC REG LINEAR 24V 1.5A TO220AB