| Ražotāja daļas numurs : | L6932D1.5TR | RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
|---|---|---|---|
| Ražotājs / zīmols : | STMicroelectronics | Krājumu stāvoklis : | 4652 pcs Stock |
| Apraksts : | IC REG LINEAR 1.5V 2A 8SO | Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | L6932D1.5TR.pdf | Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | L6932D1.5TR |
|---|---|
| Ražotājs | STMicroelectronics |
| Apraksts | IC REG LINEAR 1.5V 2A 8SO |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | 4652 pcs |
| Datu lapas | L6932D1.5TR.pdf |
| Sprieguma izslēgšanās (maksimālā) | - |
| Spriegums - izlaide (min / fiksēts) | 1.5V |
| Spriegums - izlaide (maksimālais) | - |
| Spriegums - ievades (maksimālais) | 14V |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 8-SO |
| Sērija | - |
| Aizsardzības līdzekļi | Over Temperature, Short Circuit |
| Iepakojums | Original-Reel® |
| Iepakojums / lieta | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| PSRR | 75dB (120Hz) |
| Izvades veids | Fixed |
| Izejas konfigurācija | Positive |
| Citi vārdi | 497-5102-6 |
| Darbības temperatūra | -25°C ~ 125°C |
| Regulatoru skaits | 1 |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| Detalizēts apraksts | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.5V 2A 8-SO |
| Pašreizējais - Nepietiekošs (Iq) | 400µA |
| Pašreizējais - izlaide | 2A |
| Kontroles funkcijas | Enable, Power Good |
| Bāzes daļas numurs | L6932 |







IC REG LINEAR 1.5V 2A 8SO
IC REG LINEAR 1.8V 2A 8SO

IC REG BCK ADJ 0.8A SYNC 8VFQFPN
IC REG LINEAR POS ADJ 2A 8SO

IC REG LINEAR POS ADJ 2A 8HSO
IC REG LINEAR 1.8V 2A 8SO
IC REG LINEAR 2.5V 2A 8SO

IC REG BCK ADJ 0.8A SYNC 8VFQFPN
IC REG LINEAR 2.5V 2A 8SO
IC REG LINEAR POS ADJ 2A 8SO