| Ražotāja daļas numurs : | BTB06-600SWRG |
|---|---|
| RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Ražotājs / zīmols : | STMicroelectronics |
| Krājumu stāvoklis : | 1090 pcs Stock |
| Apraksts : | TRIAC SENS GATE 600V 6A TO220AB |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | BTB06-600SWRG.pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | BTB06-600SWRG |
|---|---|
| Ražotājs | STMicroelectronics |
| Apraksts | TRIAC SENS GATE 600V 6A TO220AB |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | 1090 pcs |
| Datu lapas | BTB06-600SWRG.pdf |
| Spriegums - izslēgts stāvoklis | 600V |
| Spriegums - vārtu aktivizētājs (Vgt) (maksimālais) | 1.3V |
| Triac tips | Logic - Sensitive Gate |
| Piegādātāja ierīču komplekts | TO-220AB |
| Sērija | - |
| Iepakojums | Tube |
| Iepakojums / lieta | TO-220-3 |
| Citi vārdi | 497-4175-5 BTB06600SWRG |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Montāžas tips | Through Hole |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| Detalizēts apraksts | TRIAC Logic - Sensitive Gate 600V 6A Through Hole TO-220AB |
| Pašreizējais - uz valsts (tas (RMS)) (maksimālais) | 6A |
| Pašreizējais - bez pārskata pārsprieguma 50, 60 Hz (tā ir) | 60A, 63A |
| Pašreizējais - Hold (Ih) (maksimālais) | 15mA |
| Strāva - vārtu aktivizētājs (Igt) (maksimālais) | 10mA |
| Konfigurācija | Single |
| Bāzes daļas numurs | BTB06 |







DC DC CONVERTER +/-12V 3W
TRIAC 600V 6A TO220AB
TRIAC SENS GATE 600V 6A TO220AB
TRIAC SENS GATE 800V 6A TO220AB
TRIAC 600V 6A TO220AB
TRIAC ALTERNISTOR 600V TO220AB
TRIAC ALTERNISTOR 600V TO220AB
TRIAC ALTERNISTOR 800V TO220AB
TRIAC SENS GATE 600V 6A TO220AB

TRIAC SENS GATE 700V 6A TO220AB