| Ražotāja daļas numurs : | BLUENRG-M0A |
|---|---|
| RoHs statuss : | |
| Ražotājs / zīmols : | STMicroelectronics |
| Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | RF TXRX MOD BLUETOOTH CHIP SMD |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | BLUENRG-M0A(1).pdfBLUENRG-M0A(2).pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | BLUENRG-M0A |
|---|---|
| Ražotājs | STMicroelectronics |
| Apraksts | RF TXRX MOD BLUETOOTH CHIP SMD |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | BLUENRG-M0A(1).pdfBLUENRG-M0A(2).pdf |
| Spriegums - piegāde | 1.7V ~ 3.6V |
| Izmantotā IC / daļa | BlueNRG-MS |
| Sērija | BlueNRG |
| Sērijas saskarnes | SPI |
| Jutīgums | -85dBm |
| RF ģimene / standarts | Bluetooth |
| Protokols | Bluetooth v4.2 |
| Jauda - izlaide | 6dBm |
| Iepakojums / lieta | 11-SMD Module |
| Iesaiņojums | Tape & Reel (TR) |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Modulācija | - |
| Atmiņas izmērs | - |
| Biežums | 2.4GHz ~ 2.4835GHz |
| Datu pārraides ātrums | - |
| Pašreizējais - pārraide | 7.82mA ~ 16.5mA |
| Pašreizējais - saņemšana | 9.36mA |
| Pamatprodukta numurs | BLUENRG |
| Antenas tips | Integrated, Chip |







RF TXRX MODULE BT PCB TRC SMD
PROGRAMMABLE BLUETOOTH LE 5.2 WI
PROGRAMMABLE BLUETOOTH LOW
IC RF TXRX+MCU BLUETOOTH 48QFN
PROGRAMMABLE BLUETOOTH LE 5.2 WI
RF TXRX MOD BLUETOOTH CHIP SMD
IC RF TXRX+MCU BLUETOOTH 32VFQFN
PROGRAMMABLE BLUETOOTH LE 5.2 WI
RF TXRX MOD BLUETOOTH CHIP SMD
IC RF TXRX+MCU BLUETOOTH 34WLCSP