| Ražotāja daļas numurs : | ACS108-8SN-TR |
|---|---|
| RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Ražotājs / zīmols : | STMicroelectronics |
| Krājumu stāvoklis : | 60150 pcs Stock |
| Apraksts : | TRIAC LOGIC 800V 800MA SOT223 |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | ACS108-8SN-TR(1).pdfACS108-8SN-TR(2).pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | ACS108-8SN-TR |
|---|---|
| Ražotājs | STMicroelectronics |
| Apraksts | TRIAC LOGIC 800V 800MA SOT223 |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | 60150 pcs |
| Datu lapas | ACS108-8SN-TR(1).pdfACS108-8SN-TR(2).pdf |
| Spriegums - izslēgts stāvoklis | 800V |
| Spriegums - vārtu aktivizētājs (Vgt) (maksimālais) | 1V |
| Triac tips | Logic - Sensitive Gate |
| Piegādātāja ierīču komplekts | SOT-223 |
| Sērija | ACS™/A.S.D® |
| Iepakojums | Tape & Reel (TR) |
| Iepakojums / lieta | TO-261-4, TO-261AA |
| Citi vārdi | 497-13256-2 |
| Darbības temperatūra | -30°C ~ 125°C (TJ) |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Ražotāja standarta svina laiks | 9 Weeks |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| Detalizēts apraksts | TRIAC Logic - Sensitive Gate 800V 800mA Surface Mount SOT-223 |
| Pašreizējais - uz valsts (tas (RMS)) (maksimālais) | 800mA |
| Pašreizējais - bez pārskata pārsprieguma 50, 60 Hz (tā ir) | 13A, 13.7A |
| Pašreizējais - Hold (Ih) (maksimālais) | 10mA |
| Strāva - vārtu aktivizētājs (Igt) (maksimālais) | 10mA |
| Konfigurācija | Single |
| Bāzes daļas numurs | ACS108 |








RES 150 OHM 5% 10W AXIAL

RES 15K OHM 5% 10W AXIAL

TRIAC SENS GATE 600V 0.8A SOT223

TRIAC SENS GATE 800V SOT223
TRIAC 800V 0.8A 10MA SMBFLAT-3

TRIAC SENS GATE 800V 0.45A TO92

RES 10 OHM 5% 10W AXIAL

TRIAC SENS GATE 800V 0.45A TO92

TRIAC SENS GATE 800V 0.45A TO92
TRIAC SENS GATE 600V SMBFLAT