| Ražotāja daļas numurs : | 2STF2360 |
|---|---|
| RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Ražotājs / zīmols : | STMicroelectronics |
| Krājumu stāvoklis : | 26804 pcs Stock |
| Apraksts : | TRANS PNP 60V 3A SOT-89 |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | 2STF2360.pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | 2STF2360 |
|---|---|
| Ražotājs | STMicroelectronics |
| Apraksts | TRANS PNP 60V 3A SOT-89 |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | 26804 pcs |
| Datu lapas | 2STF2360.pdf |
| Spriegums - savācēja emisijas sadalījums (maksimālais) | 60V |
| Vce Piesātinājums (Max) @ Ib, Ic | 500mV @ 150mA, 3A |
| Tranzistora tips | PNP |
| Piegādātāja ierīču komplekts | SOT-89-3 |
| Sērija | - |
| Jauda - maks | 1.4W |
| Iepakojums | Cut Tape (CT) |
| Iepakojums / lieta | TO-243AA |
| Citi vārdi | 497-6004-1 |
| Darbības temperatūra | 150°C (TJ) |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Ražotāja standarta svina laiks | 38 Weeks |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| Frekvence - pāreja | 130MHz |
| Detalizēts apraksts | Bipolar (BJT) Transistor PNP 60V 3A 130MHz 1.4W Surface Mount SOT-89-3 |
| DC strāvas pieaugums (hFE) (Min) @ Ic, Vce | 160 @ 1A, 2V |
| Current - Collector Cutoff (Maks.) | 100nA (ICBO) |
| Pašreizējais - savācējs (Ic) (maksimālais) | 3A |
| Bāzes daļas numurs | 2STF2360 |








TRANS NPN 400V 1A TO-92MOD
TRANS NPN 25V 5A TO-92MOD
TRANS PNP 50V 5A SOT 89
TRANS PNP 20V 1.5A SOT-89
TRANS PNP 80V 2A SOT-89
TRANS NPN 25V 5A SOT-89
TRANS NPN 60V 3A TO-92
TRANS PNP 40V 3A SOT-89
TRANS NPN 50V 5A SOT-89
TRANS NPN 400V 1A TO-92MOD