| Ražotāja daļas numurs : | SM4F10A-MS |
|---|---|
| RoHs statuss : | RoHS atbilstības sertifikāts |
| Ražotājs / zīmols : | Formosa Microsemi Co., Ltd. |
| Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | TVS SMD 10V 400W Uni-directiona |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | SM4F10A-MS.pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | SM4F10A-MS |
|---|---|
| Ražotājs | |
| Apraksts | TVS SMD 10V 400W Uni-directiona |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | RoHS atbilstības sertifikāts |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | SM4F10A-MS.pdf |
| Spriegums - reversais izliekums (tips) | 10V |
| Spriegums - stiprinājums (maksimālais) @ Ipp | 17V |
| Spriegums - sadalījums (min) | 11.1V |
| Vienvirziena kanāli | 1 |
| Piegādātāja ierīču komplekts | SOD-123S |
| Sērija | - |
| Elektropārvades līnijas aizsardzība | No |
| Jauda - maksimālais impulss | 400W |
| Iepakojums / lieta | DO-219AB, SOD-123FL |
| Iesaiņojums | Tape & Reel (TR) |
| Darbības temperatūra | -55°C ~ 150°C |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Pašreizējais - maksimālais impulss (10 / 1000μs) | 23.5A |







TVS SMD 10V 400W Uni-directiona
TVS SMD 100V 400W Uni-direction
TRIMMER 500KOHM 0.25W J LEAD TOP
TVS SMD 110V 400W Uni-direction

Interface
TVS SMD 10V 400W Bi-directional
TRIMMER 50K OHM 0.25W J LEAD TOP

Interface
TVS SMD 100V 400W Uni-direction
TVS SMD 10V 400W Bi-directional