| Ražotāja daļas numurs : | SM-31B202 |
|---|---|
| RoHs statuss : | |
| Ražotājs / zīmols : | Nidec Components Corporation |
| Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | TRIMMER 2K OHM 0.125W GW SIDE |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | SM-31B202(1).pdfSM-31B202(2).pdfSM-31B202(3).pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | SM-31B202 |
|---|---|
| Ražotājs | |
| Apraksts | TRIMMER 2K OHM 0.125W GW SIDE |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | SM-31B202(1).pdfSM-31B202(2).pdfSM-31B202(3).pdf |
| Tolerance | ±20% |
| Izbeigšanās stils | Gull Wing |
| Temperatūras koeficients | ±100ppm/°C |
| Izmērs / Izmēri | Rectangular - 0.173' x 0.154' Face (4.40mm x 3.90mm) |
| Sērija | SM31 |
| Pretestības materiāls | Cermet |
| Pretestība | 2 kOhms |
| Jauda (vatos) | 0.125W, 1/8W |
| Iesaiņojums | Bulk |
| Turnu skaits | 5 |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Pamatprodukta numurs | SM31B |
| Korekcijas veids | Side Adjustment |








TRIMMER 20K OHM 0.125W GW SIDE

TRIMMER 1M OHM 0.125W GW SIDE

TRIMMER 1K OHM 0.125W GW SIDE

TRIMMER 50 OHM 0.125W GW SIDE

TRIMMER 100K OHM 0.125W GW SIDE

TRIMMER 2M OHM 0.125W GW SIDE

TRIMMER 200K OHM 0.125W GW SIDE

TRIMMER 10K OHM 0.125W GW SIDE

TRIMMER 200 OHM 0.125W GW SIDE

TRIMMER 500 OHM 0.125W GW SIDE