| Ražotāja daļas numurs : | SJPB-L6VR | RoHs statuss : | RoHS atbilstības sertifikāts |
|---|---|---|---|
| Ražotājs / zīmols : | Sanken Electric USA Inc. | Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | DIODE SCHOTTKY 60V 3A SJP | Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | SJPB-L6VR.pdf | Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | SJPB-L6VR |
|---|---|
| Ražotājs | |
| Apraksts | DIODE SCHOTTKY 60V 3A SJP |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | RoHS atbilstības sertifikāts |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | SJPB-L6VR.pdf |
| Spriegums - uz priekšu (Vf) (maksimālais lielums) @ ja | 700 mV @ 3 A |
| Spriegums - DC reversais (Vr) (maksimālais) | 60 V |
| Tehnoloģija | Schottky |
| Piegādātāja ierīču komplekts | SJP |
| Ātrums | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| Sērija | - |
| Iepakojums / lieta | 2-SMD, J-Lead |
| Iesaiņojums | Tape & Reel (TR) |
| Darba temperatūra - savienojums | -40°C ~ 150°C |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Pašreizējais - Reverse leakage @ Vr | 300 µA @ 60 V |
| Pašreizējais - vidējais labojums (Io) | 3A |
| Ietilpība @ Vr, F | - |
| Pamatprodukta numurs | SJPB-L6 |







DIODE SCHOTTKY 60V 3A SJP
DIODE GEN PURP 500V 3A SJP

RX PROFIBUS DP OPTION CARD

DIODE GEN PURP 500V 1A SJP

DIODE SCHOTTKY SMD
DIODE GEN PURP 500V 1A SJP
DIODE SCHOTTKY 60V 3A SJP

DIODE SCHOTTKY SMD

DIODE SCHOTTKY 60V 3A SJP
DIODE SCHOTTKY 60V 3A SJP