| Ražotāja daļas numurs : | 1501414 |
|---|---|
| RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Ražotājs / zīmols : | SCS |
| Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | BAG STATIC SHLD MTL OUT 14"X14" |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | 1501414(1).pdf1501414(2).pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | 1501414 |
|---|---|
| Ražotājs | SCS |
| Apraksts | BAG STATIC SHLD MTL OUT 14"X14" |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | 1501414(1).pdf1501414(2).pdf |
| Platums - iekšpusē | 14" (355.6mm) |
| Tips | Static Shielding Bag |
| Biezums | 3.0 mil (76.2 microns) |
| Stiepes izturība | 4900 psi |
| Statiskā izlādes aizsardzība | <10nJ |
| Sērija | 1500 |
| Metāla slānis | Out |
| Ražotāja standarta svina laiks | 2 Weeks |
| Garums - iekšpusē | 14" (355.6mm) |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| Detalizēts apraksts | Static Shielding Bag |
| Krāsa | Silver |
| Slēgšanas sistēma | User Defined - Clips, Heat Seal, Tape |







WL-SMTW SMT MONO-COLOR TOP LED A

PIN RECEPTACLE CONNECTOR 0.027"
LED AMBER CLEAR 3528 SMD
WL-SMTD SMT MONO-COLOR TOP LED D
TERM BLOCK PLUG 21POS STR 5.08MM
PREMO-FLEX .25 JMPR LGT 102MM TY
300' COIL REINFORCED VINYL TUBIN
STATIC BAG MET-OUT 14"X18" 1=1EA
WL-SMTD SMT MONO-COLOR TOP LED D
FLOOR MAT PVC BLACK 6' X 4'