| Ražotāja daļas numurs : | SA-7071A |
|---|---|
| RoHs statuss : | |
| Ražotājs / zīmols : | Nidec Components Corporation |
| Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | SW ROTARY DIP HEX COMP 100MA 5V |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | SA-7071A(1).pdfSA-7071A(2).pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | SA-7071A |
|---|---|
| Ražotājs | |
| Apraksts | SW ROTARY DIP HEX COMP 100MA 5V |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | SA-7071A(1).pdfSA-7071A(2).pdf |
| Mazgājams | No |
| Sprieguma reitings | 5VDC |
| Izbeigšanās stils | J Lead |
| Sērija | SA-7000 |
| Piķis | 0.100' (2.54mm), Full |
| Iesaiņojums | Bulk |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 85°C |
| Pozīciju skaits | 16 |
| Montāžas tips | Surface Mount, Right Angle |
| Mehāniskā dzīve | - |
| Garums | 0.283' (7.20mm) |
| Augstums virs pārvalde | 0.327' (8.30mm) |
| Iespējas | - |
| Elektriskā dzīvība | 10,000 Steps |
| Pašreizējais vērtējums (ampēri) | 100mA |
| Kontaktmateriāls | Copper Alloy |
| Sazinieties ar Finish | Gold |
| Circuit | Hexadecimal Complement |
| Ķermeņa materiāls | Polyphenylene Sulfide (PPS) |
| Pamatprodukta numurs | SA-7071 |
| Izpildes tips | Rotary for Tool |
| Izpildmehānisma līmenis | Flush, Recessed |








SW ROTARY DIP HEX COMP 100MA 5V

SW ROTARY DIP HEX COMP 100MA 5V

SW ROTARY DIP HEX COMP 100MA 5V

SW ROTARY DIP HEX COMP 100MA 5V

SW ROTARY DIP HEX COMP 100MA 5V

SWITCH ROTARY DIP BCD 100MA 5V

SW ROTARY DIP HEX COMP 100MA 5V

SW ROTARY DIP HEX COMP 100MA 5V

SW ROTARY DIP HEX COMP 100MA 5V

SW ROTARY DIP HEX COMP 100MA 5V