| Ražotāja daļas numurs : | 63PJV150M10X16.5 |
|---|---|
| RoHs statuss : | |
| Ražotājs / zīmols : | Rubycon |
| Krājumu stāvoklis : | 520 pcs Stock |
| Apraksts : | CAP ALUM POLY HYB 150UF 63V SMD |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | 63PJV150M10X16.5.pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | 63PJV150M10X16.5 |
|---|---|
| Ražotājs | Rubycon |
| Apraksts | CAP ALUM POLY HYB 150UF 63V SMD |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | 520 pcs |
| Datu lapas | 63PJV150M10X16.5.pdf |
| Spriegums - nominālā | 63 V |
| Tips | Hybrid |
| Tolerance | ±20% |
| Zemes virsmas zemes lielums | 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm) |
| Izmērs / Izmēri | 0.394" Dia (10.00mm) |
| Sērija | PJV |
| Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence | 165 mA @ 100 Hz |
| Ripple current @ augsta frekvence | 3.3 A @ 100 kHz |
| Vērtējumi | AEC-Q200 |
| Iepakojums / lieta | Radial, Can - SMD |
| Iesaiņojums | Tape & Reel (TR) |
| Darbības temperatūra | -55°C ~ 125°C |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Mūžs @ temp. | 4000 Hrs @ 125°C |
| Vadošā atstarpe | - |
| Augstums - sēdvietas (maksimums) | 0.661" (16.80mm) |
| ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība) | 15mOhm |
| Ietilpība | 150 µF |
| Pieteikumi | Automotive |







CAP ALUM 100UF 20% 63V RADIAL
CAP ALUM 100UF 20% 63V RADIAL

CAP ALUM POLY HYB 100UF 63V SMD

CAP ALUM 1000UF 20% 63V RAD TH

CAP ALUM POLY 82UF 20% 63V SMD

CAP ALUM POLY HYB 68UF 63V SMD
CAP ALUM POLY HYB 33UF 63V SMD

CAP ALUM POLY HYB 100UF 63V SMD
CAP ALUM POLY HYB 47UF 63V SMD

CAP ALUM POLY HYB 56UF 63V SMD