| Ražotāja daļas numurs : | 63MS73.3MEFC5X7 |
|---|---|
| RoHs statuss : | |
| Ražotājs / zīmols : | Rubycon |
| Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | CAP ALUM 3.3UF 20% 63V RADIAL |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | 63MS73.3MEFC5X7.pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | 63MS73.3MEFC5X7 |
|---|---|
| Ražotājs | Rubycon |
| Apraksts | CAP ALUM 3.3UF 20% 63V RADIAL |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | 63MS73.3MEFC5X7.pdf |
| Spriegums - nominālā | 63 V |
| Tolerance | ±20% |
| Zemes virsmas zemes lielums | - |
| Izmērs / Izmēri | 0.197' Dia (5.00mm) |
| Sērija | MS7 |
| Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence | 24 mA @ 120 Hz |
| Ripple current @ augsta frekvence | 36 mA @ 10 kHz |
| Vērtējumi | - |
| Polarizācija | Polar |
| Iepakojums / lieta | Radial, Can |
| Iesaiņojums | Bulk |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 85°C |
| Montāžas tips | Through Hole |
| Mūžs @ temp. | 1000 Hrs @ 85°C |
| Vadošā atstarpe | 0.079' (2.00mm) |
| Augstums - sēdvietas (maksimums) | 0.315' (8.00mm) |
| ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība) | - |
| Ietilpība | 3.3 µF |
| Pieteikumi | General Purpose |







CAP FILM 100PF 10% 63VDC 0805
CAP ALUM 10UF 20% 63V RADIAL
CAP ALUM 3.3UF 20% 63V RADIAL
CAP ALUM 1UF 20% 63V RADIAL
CAP ALUM 1UF 20% 63V RADIAL
CAP FILM 100PF 20% 63VDC 0805
CAP ALUM 10UF 20% 63V RADIAL
CAP ALUM 1UF 20% 63V RADIAL
CAP FILM 1000PF 10% 63VDC 0805
CAP ALUM 3.3UF 20% 63V RADIAL