| Ražotāja daļas numurs : | 6.3PK220MEFC5X11 |
|---|---|
| RoHs statuss : | |
| Ražotājs / zīmols : | Rubycon |
| Krājumu stāvoklis : | 891 pcs Stock |
| Apraksts : | CAP ALUM 220UF 20% 6.3V RAD TH |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | 6.3PK220MEFC5X11.pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | 6.3PK220MEFC5X11 |
|---|---|
| Ražotājs | Rubycon |
| Apraksts | CAP ALUM 220UF 20% 6.3V RAD TH |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | 891 pcs |
| Datu lapas | 6.3PK220MEFC5X11.pdf |
| Spriegums - nominālā | 6.3 V |
| Tolerance | ±20% |
| Zemes virsmas zemes lielums | - |
| Izmērs / Izmēri | 0.197" Dia (5.00mm) |
| Sērija | PK |
| Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence | 220 mA @ 120 Hz |
| Ripple current @ augsta frekvence | 264 mA @ 10 kHz |
| Vērtējumi | - |
| Polarizācija | Polar |
| Iepakojums / lieta | Radial, Can |
| Iesaiņojums | Bulk |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 85°C |
| Montāžas tips | Through Hole |
| Mūžs @ temp. | 2000 Hrs @ 85°C |
| Vadošā atstarpe | 0.079" (2.00mm) |
| Augstums - sēdvietas (maksimums) | 0.492" (12.50mm) |
| ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība) | - |
| Ietilpība | 220 µF |
| Pieteikumi | General Purpose |








CAP ALUM 1000UF 20% 6.3V RAD TH

CAP ALUM 4700UF 20% 6.3V RAD TH

CAP ALUM 330UF 20% 6.3V RAD TH
CAP ALUM 220UF 20% 6.3V RADIAL

CAP ALUM 33000UF 20% 6.3V RAD TH

CAP ALUM 470UF 20% 6.3V RADIAL
CAP ALUM 3300UF 20% 6.3V RADIAL
CAP ALUM 3300UF 20% 6.3V RADIAL

CAP ALUM 2200UF 20% 6.3V RAD TH

CAP ALUM 10000UF 20% 6.3V RAD TH