50MH50.47MEFCT54X5 attēlsRubycon Attēls var būt pārstāvība.
50MH50.47MEFCT54X5
Kāpņu cena
Vai vēlaties labāku cenu?
Lūdzu, veiciet izmeklēšanu, un mēs nekavējoties atbildēsim.
Ražotāja daļas numurs : 50MH50.47MEFCT54X5
RoHs statuss :
Ražotājs / zīmols : Rubycon
Krājumu stāvoklis : -
Apraksts : CAP ALUM 0.47UF 20% 50V RADIAL
Nosūtīt no : Honkonga
Datu lapas :
  • Iesniegt pieprasījumu
Daļa Nr 50MH50.47MEFCT54X5
Ražotājs Rubycon
Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
Pieejamais daudzums Noliktavā
Datu lapas
Spriegums - nominālā 50 V
Tolerance ±20%
Zemes virsmas zemes lielums -
Izmērs / Izmēri 0.157' Dia (4.00mm)
Sērija MH5
Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence 4 mA @ 120 Hz
Ripple current @ augsta frekvence 6 mA @ 10 kHz
Vērtējumi -
Polarizācija Polar
Iepakojums / lieta Radial, Can
Iesaiņojums Tape & Box (TB)
Darbības temperatūra -40°C ~ 105°C
Montāžas tips Through Hole
Mūžs @ temp. 1000 Hrs @ 105°C
Vadošā atstarpe 0.098' (2.50mm)
Augstums - sēdvietas (maksimums) 0.256' (6.50mm)
ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība) -
Ietilpība 0.47 µF