| Ražotāja daļas numurs : | 450MXC220MEFC30X35 |
|---|---|
| RoHs statuss : | RoHS neatbilst prasībām |
| Ražotājs / zīmols : | Rubycon |
| Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | CAP ALUM 220UF 20% 450V SNAP |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | 450MXC220MEFC30X35.pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | 450MXC220MEFC30X35 |
|---|---|
| Ražotājs | Rubycon |
| Apraksts | CAP ALUM 220UF 20% 450V SNAP |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | RoHS neatbilst prasībām |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | 450MXC220MEFC30X35.pdf |
| Spriegums - nominālā | 450 V |
| Tolerance | ±20% |
| Zemes virsmas zemes lielums | - |
| Izmērs / Izmēri | 1.181' Dia (30.00mm) |
| Sērija | MXC |
| Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence | 1.12 A @ 120 Hz |
| Ripple current @ augsta frekvence | 1.568 A @ 10 kHz |
| Vērtējumi | - |
| Polarizācija | Polar |
| Iepakojums / lieta | Radial, Can - Snap-In |
| Iesaiņojums | Bulk |
| Darbības temperatūra | -25°C ~ 105°C |
| Montāžas tips | Through Hole |
| Mūžs @ temp. | 3000 Hrs @ 105°C |
| Vadošā atstarpe | 0.394' (10.00mm) |
| Augstums - sēdvietas (maksimums) | 1.457' (37.00mm) |
| ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība) | - |
| Ietilpība | 220 µF |
| Pieteikumi | General Purpose |







CAP ALUM 220UF 20% 450V SNAP

CAP ALUM 220UF 20% 450V SNAP
CAP ALUM 220UF 20% 450V SNAP

CAP ALUM 220UF 20% 450V SNAP
CAP ALUM 220UF 20% 450V SNAP
CAP ALUM 180UF 20% 450V SNAP
CAP ALUM 180UF 20% 450V SNAP

CAP ALUM 22UF 20% 450V SNAP

CAP ALUM 180UF 20% 450V SNAP
CAP ALUM 180UF 20% 450V SNAP