| Ražotāja daļas numurs : | 420VXG100MEFCSN22X30 |
|---|---|
| RoHs statuss : | |
| Ražotājs / zīmols : | Rubycon |
| Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | CAP ALUM 100UF 20% 420V SNAP |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | 420VXG100MEFCSN22X30.pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | 420VXG100MEFCSN22X30 |
|---|---|
| Ražotājs | Rubycon |
| Apraksts | CAP ALUM 100UF 20% 420V SNAP |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | 420VXG100MEFCSN22X30.pdf |
| Spriegums - nominālā | 420 V |
| Tolerance | ±20% |
| Zemes virsmas zemes lielums | - |
| Izmērs / Izmēri | 0.866' Dia (22.00mm) |
| Sērija | VXG |
| Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence | 870 mA @ 120 Hz |
| Ripple current @ augsta frekvence | 1.218 A @ 10 kHz |
| Vērtējumi | - |
| Polarizācija | Polar |
| Iepakojums / lieta | Radial, Can - Snap-In |
| Iesaiņojums | Bulk |
| Darbības temperatūra | -25°C ~ 105°C |
| Montāžas tips | Through Hole |
| Mūžs @ temp. | 5000 Hrs @ 105°C |
| Vadošā atstarpe | 0.394' (10.00mm) |
| Augstums - sēdvietas (maksimums) | 1.260' (32.00mm) |
| ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība) | - |
| Ietilpība | 100 µF |
| Pieteikumi | General Purpose |








CAP ALUM 150UF 20% 420V SNAP

CAP ALUM 100UF 20% 420V SNAP
CAP ALUM 390UF 20% 420V RADIAL
CAP ALUM 150UF 20% 420V SNAP

CAP ALUM 120UF 20% 420V SNAP
CAP ALUM 270UF 20% 420V RADIAL
CAP ALUM 390UF 20% 420V RADIAL

CAP ALUM 120UF 20% 420V SNAP
CAP ALUM 820UF 20% 420V RADIAL

CAP ALUM 180UF 20% 420V SNAP