| Ražotāja daļas numurs : | 400AX4R7MEFC6.3X14 | RoHs statuss : | |
|---|---|---|---|
| Ražotājs / zīmols : | Rubycon | Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | CAP ALUM 4.7UF 20% 400V RADIAL | Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | 400AX4R7MEFC6.3X14(1).pdf400AX4R7MEFC6.3X14(2).pdf | Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | 400AX4R7MEFC6.3X14 |
|---|---|
| Ražotājs | Rubycon |
| Apraksts | CAP ALUM 4.7UF 20% 400V RADIAL |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | 400AX4R7MEFC6.3X14(1).pdf400AX4R7MEFC6.3X14(2).pdf |
| Spriegums - nominālā | 400 V |
| Tolerance | ±20% |
| Zemes virsmas zemes lielums | - |
| Izmērs / Izmēri | 0.248' Dia (6.30mm) |
| Sērija | AX |
| Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence | 50 mA @ 120 Hz |
| Ripple current @ augsta frekvence | 75 mA @ 100 kHz |
| Vērtējumi | - |
| Polarizācija | Polar |
| Iepakojums / lieta | Radial, Can |
| Iesaiņojums | Bulk |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 105°C |
| Montāžas tips | Through Hole |
| Mūžs @ temp. | 2000 Hrs @ 105°C |
| Vadošā atstarpe | 0.098' (2.50mm) |
| Augstums - sēdvietas (maksimums) | 0.591' (15.00mm) |
| ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība) | - |
| Ietilpība | 4.7 µF |
| Pieteikumi | General Purpose |







CAP ALUM 4.7UF 20% 400V RADIAL
CAP ALUM 4.7UF 20% 400V RADIAL
CAP ALUM 8.2UF 20% 400V RADIAL
CAP ALUM 7.5UF 20% 400V RADIAL
CAP ALUM 6.8UF 20% 400V RADIAL

CAP ALUM RAD
CAP ALUM 4.7UF 20% 400V RADIAL
CAP ALUM 24UF 20% 400V RADIAL
CAP ALUM 8.2UF 20% 400V RADIAL
CAP ALUM 22UF 20% 400V RADIAL