35TKV100M6.3X8 attēlsRubycon Attēls var būt pārstāvība.
35TKV100M6.3X8
Kāpņu cena
7779 pcs Stock
Vai vēlaties labāku cenu?
Lūdzu, veiciet izmeklēšanu, un mēs nekavējoties atbildēsim.
Ražotāja daļas numurs : 35TKV100M6.3X8
RoHs statuss :
Ražotājs / zīmols : Rubycon
Krājumu stāvoklis : 7779 pcs Stock
Apraksts : CAP ALUM 100UF 20% 35V SMD
Nosūtīt no : Honkonga
Datu lapas : 35TKV100M6.3X8.pdf
  • Iesniegt pieprasījumu
Daļa Nr 35TKV100M6.3X8
Ražotājs Rubycon
Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
Pieejamais daudzums 7779 pcs
Datu lapas 35TKV100M6.3X8.pdf
Spriegums - nominālā 35 V
Tolerance ±20%
Zemes virsmas zemes lielums 0.260' L x 0.260' W (6.60mm x 6.60mm)
Izmērs / Izmēri 0.248' Dia (6.30mm)
Sērija TKV
Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence 264 mA @ 120 Hz
Ripple current @ augsta frekvence 600 mA @ 100 kHz
Vērtējumi AEC-Q200
Polarizācija Polar
Iepakojums / lieta Radial, Can - SMD
Iesaiņojums Tape & Reel (TR)
Darbības temperatūra -55°C ~ 105°C
Montāžas tips Surface Mount
Mūžs @ temp. 2000 Hrs @ 105°C
Vadošā atstarpe -
Augstums - sēdvietas (maksimums) 0.315' (8.00mm)
ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība) 160mOhm @ 100kHz
Ietilpība 100 µF