| Ražotāja daļas numurs : | 35TKV100M6.3X8 |
|---|---|
| RoHs statuss : | |
| Ražotājs / zīmols : | Rubycon |
| Krājumu stāvoklis : | 7779 pcs Stock |
| Apraksts : | CAP ALUM 100UF 20% 35V SMD |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | 35TKV100M6.3X8.pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | 35TKV100M6.3X8 |
|---|---|
| Ražotājs | Rubycon |
| Apraksts | CAP ALUM 100UF 20% 35V SMD |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | 7779 pcs |
| Datu lapas | 35TKV100M6.3X8.pdf |
| Spriegums - nominālā | 35 V |
| Tolerance | ±20% |
| Zemes virsmas zemes lielums | 0.260' L x 0.260' W (6.60mm x 6.60mm) |
| Izmērs / Izmēri | 0.248' Dia (6.30mm) |
| Sērija | TKV |
| Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence | 264 mA @ 120 Hz |
| Ripple current @ augsta frekvence | 600 mA @ 100 kHz |
| Vērtējumi | AEC-Q200 |
| Polarizācija | Polar |
| Iepakojums / lieta | Radial, Can - SMD |
| Iesaiņojums | Tape & Reel (TR) |
| Darbības temperatūra | -55°C ~ 105°C |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Mūžs @ temp. | 2000 Hrs @ 105°C |
| Vadošā atstarpe | - |
| Augstums - sēdvietas (maksimums) | 0.315' (8.00mm) |
| ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība) | 160mOhm @ 100kHz |
| Ietilpība | 100 µF |
| Pieteikumi | Automotive |







Replacement for Johnson 35TKL Ye
CAP ALUM 220UF 20% 35V SMD
CAP ALUM 390UF 20% 35V SMD
CAP ALUM 330UF 20% 35V SMD
Replacement for Johnson 35TKL Ye
CAP ALUM 100UF 20% 35V SMD
Replacement for Johnson 35TKL Ye
CAP ALUM 47UF 20% 35V SMD
CAP ALUM 150UF 20% 35V SMD
CAP ALUM 47UF 20% 35V SMD