| Ražotāja daļas numurs : | 35ST155MB33225 | RoHs statuss : | |
|---|---|---|---|
| Ražotājs / zīmols : | Rubycon | Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | CAP FILM 1.5UF 20% 35VDC 1210 | Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | 35ST155MB33225.pdf | Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | 35ST155MB33225 |
|---|---|
| Ražotājs | Rubycon |
| Apraksts | CAP FILM 1.5UF 20% 35VDC 1210 |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | 35ST155MB33225.pdf |
| Sprieguma reitings - DC | 35V |
| Sprieguma reitings - AC | - |
| Tolerance | ±20% |
| Izbeigšana | Solder Pads |
| Izmērs / Izmēri | 0.126' L x 0.098' W (3.20mm x 2.50mm) |
| Sērija | PMLCAP®, ST |
| Vērtējumi | - |
| Iepakojums / lieta | 1210 (3225 Metric) |
| Iesaiņojums | Tape & Reel (TR) |
| Darbības temperatūra | -55°C ~ 125°C |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Vadošā atstarpe | - |
| Augstums - sēdvietas (maksimums) | 0.079' (2.00mm) |
| Iespējas | - |
| Dielektriskie materiāli | Acrylic, Metallized |
| Ietilpība | 1.5 µF |
| Pieteikumi | DC Link, DC Filtering |








CAP FILM 10UF 20% 35VDC 2220

CAP FILM 1.5UF 20% 35VDC 1210
CAP FILM 2.2UF 20% 35VDC 1812

CAP FILM 10UF 20% 35VDC 2220
CAP FILM 10UF 20% 35VDC 2220

CAP FILM 3.3UF 20% 35VDC 1812

CAP FILM 1.5UF 20% 35VDC 1210

CAP FILM 2.2UF 20% 35VDC 1812

CAP FILM 3.3UF 20% 35VDC 1812

CAP FILM 2.2UF 20% 35VDC 1812