| Ražotāja daļas numurs : | 35PSV270M10X10.5 |
|---|---|
| RoHs statuss : | |
| Ražotājs / zīmols : | Rubycon |
| Krājumu stāvoklis : | 1224 pcs Stock |
| Apraksts : | CAP ALUM POLY HYB 270UF 35V SMD |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | 35PSV270M10X10.5.pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | 35PSV270M10X10.5 |
|---|---|
| Ražotājs | Rubycon |
| Apraksts | CAP ALUM POLY HYB 270UF 35V SMD |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | 1224 pcs |
| Datu lapas | 35PSV270M10X10.5.pdf |
| Spriegums - nominālā | 35 V |
| Tips | Hybrid |
| Tolerance | ±20% |
| Zemes virsmas zemes lielums | 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm) |
| Izmērs / Izmēri | 0.394" Dia (10.00mm) |
| Sērija | PSV |
| Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence | 300 mA @ 100 Hz |
| Ripple current @ augsta frekvence | 3 A @ 100 kHz |
| Vērtējumi | AEC-Q200 |
| Iepakojums / lieta | Radial, Can - SMD |
| Iesaiņojums | Tape & Reel (TR) |
| Darbības temperatūra | -55°C ~ 135°C |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Mūžs @ temp. | 3000 Hrs @ 135°C |
| Vadošā atstarpe | - |
| Augstums - sēdvietas (maksimums) | 0.413" (10.50mm) |
| ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība) | 20mOhm |
| Ietilpība | 270 µF |
| Pieteikumi | Automotive |







3.5MM JACK, PANEL MOUNT, STEREO,
CAP ALUM 2200UF 20% 35V RADIAL
CAP ALUM 1000UF 20% 35V RADIAL
CONN JACK MONO 3.5MM PNL MNT
LAMP INCAND T-2 TELE SLIDE 35V
CAP ALUM 100UF 20% 35V RADIAL
CONN JACK MONO 3.5MM PNL MNT
CAP ALUM POLY HYB 150UF 35V SMD
CAP ALUM 1000UF 20% 35V RADIAL
CAP ALUM 1000UF 20% 35V RADIAL