| Ražotāja daļas numurs : | 250MXG820MEFC35X30 |
|---|---|
| RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Ražotājs / zīmols : | Rubycon |
| Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | CAP ALUM 820UF 20% 250V SNAP |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | 250MXG820MEFC35X30(1).pdf250MXG820MEFC35X30(2).pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | 250MXG820MEFC35X30 |
|---|---|
| Ražotājs | Rubycon |
| Apraksts | CAP ALUM 820UF 20% 250V SNAP |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | 250MXG820MEFC35X30(1).pdf250MXG820MEFC35X30(2).pdf |
| Spriegums - nominālā | 250V |
| Tolerance | ±20% |
| Zemes virsmas zemes lielums | - |
| Izmērs / Izmēri | 1.378" Dia (35.00mm) |
| Sērija | MXG |
| Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence | 2A @ 120Hz |
| Ripple current @ augsta frekvence | 3A @ 10kHz |
| Vērtējumi | - |
| Polarizācija | Polar |
| Iepakojums | Bulk |
| Iepakojums / lieta | Radial, Can - Snap-In |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 105°C |
| Montāžas tips | Through Hole |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Ražotāja standarta svina laiks | 46 Weeks |
| Mūžs @ temp. | 3000 Hrs @ 105°C |
| Vadošā atstarpe | 0.394" (10.00mm) |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| Augstums - sēdvietas (maksimums) | 1.260" (32.00mm) |
| ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība) | - |
| Detalizēts apraksts | 820µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C |
| Ietilpība | 820µF |
| Pieteikumi | General Purpose |







CAP ALUM 680UF 20% 250V SNAP

CAP ALUM 820UF 20% 250V SNAP
CAP ALUM 470UF 20% 250V RADIAL

CAP ALUM 820UF 20% 250V SNAP
CAP ALUM 680UF 20% 250V SNAP
CAP ALUM 820UF 20% 250V SNAP
CAP ALUM 820UF 20% 250V SNAP
CAP ALUM 820UF 20% 250V SNAP
CAP ALUM 680UF 20% 250V SNAP

CAP ALUM 820UF 20% 250V SNAP