250MXG820MEFC35X30
Kāpņu cena
Vai vēlaties labāku cenu?
Lūdzu, veiciet izmeklēšanu, un mēs nekavējoties atbildēsim.
Ražotāja daļas numurs : 250MXG820MEFC35X30
RoHs statuss : Svins bez / atbilst RoHS prasībām
Ražotājs / zīmols : Rubycon
Krājumu stāvoklis : -
Apraksts : CAP ALUM 820UF 20% 250V SNAP
Nosūtīt no : Honkonga
Datu lapas : 250MXG820MEFC35X30(1).pdf250MXG820MEFC35X30(2).pdf
  • Iesniegt pieprasījumu
Daļa Nr 250MXG820MEFC35X30
Ražotājs Rubycon
Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss Svins bez / atbilst RoHS prasībām
Pieejamais daudzums Noliktavā
Spriegums - nominālā 250V
Tolerance ±20%
Zemes virsmas zemes lielums -
Izmērs / Izmēri 1.378" Dia (35.00mm)
Sērija MXG
Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence 2A @ 120Hz
Ripple current @ augsta frekvence 3A @ 10kHz
Vērtējumi -
Polarizācija Polar
Iepakojums Bulk
Iepakojums / lieta Radial, Can - Snap-In
Darbības temperatūra -40°C ~ 105°C
Montāžas tips Through Hole
Mitruma jutīguma līmenis (MSL) 1 (Unlimited)
Ražotāja standarta svina laiks 46 Weeks
Mūžs @ temp. 3000 Hrs @ 105°C
Vadošā atstarpe 0.394" (10.00mm)
Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss Lead free / RoHS Compliant
Augstums - sēdvietas (maksimums) 1.260" (32.00mm)
ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība) -
Detalizēts apraksts 820µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
Ietilpība 820µF