| Ražotāja daļas numurs : | 220TXW390MEFC18X40 | RoHs statuss : | |
|---|---|---|---|
| Ražotājs / zīmols : | Rubycon | Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | CAP ALUM 390UF 20% 220V RAD TH | Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | 220TXW390MEFC18X40.pdf | Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | 220TXW390MEFC18X40 |
|---|---|
| Ražotājs | Rubycon |
| Apraksts | CAP ALUM 390UF 20% 220V RAD TH |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | 220TXW390MEFC18X40.pdf |
| Spriegums - nominālā | 220 V |
| Tolerance | ±20% |
| Zemes virsmas zemes lielums | - |
| Izmērs / Izmēri | 0.709' Dia (18.00mm) |
| Sērija | TXW |
| Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence | 1.49 A @ 120 Hz |
| Ripple current @ augsta frekvence | 2.08 A @ 100 kHz |
| Vērtējumi | - |
| Polarizācija | Polar |
| Iepakojums / lieta | Radial, Can |
| Iesaiņojums | Bulk |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 105°C |
| Montāžas tips | Through Hole |
| Mūžs @ temp. | 12000 Hrs @ 105°C |
| Vadošā atstarpe | 0.295' (7.50mm) |
| Augstums - sēdvietas (maksimums) | 1.673' (42.50mm) |
| ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība) | - |
| Ietilpība | 390 µF |
| Pieteikumi | General Purpose |







CAP ALUM 220UF 20% 220V RADIAL
BALL GRIP Rechargeable Screwdriv
CAP ALUM 220UF 20% 220V RADIAL
CAP ALUM 470UF 20% 220V RAD TH
CAP ALUM 330UF 20% 220V RADIAL
CAP ALUM 330UF 20% 220V RADIAL
CAP ALUM 390UF 20% 220V RAD TH
BALL GRIP Rechargeable Screwdriv
CAP ALUM 470UF 20% 220V RADIAL
CAP ALUM 220UF 20% 220V RADIAL