| Ražotāja daļas numurs : | 200HXC390MEFCSN25X25 |
|---|---|
| RoHs statuss : | |
| Ražotājs / zīmols : | Rubycon |
| Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | CAP ALUM 390UF 20% 200V SNAP |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | 200HXC390MEFCSN25X25.pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | 200HXC390MEFCSN25X25 |
|---|---|
| Ražotājs | Rubycon |
| Apraksts | CAP ALUM 390UF 20% 200V SNAP |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | 200HXC390MEFCSN25X25.pdf |
| Spriegums - nominālā | 200 V |
| Tolerance | ±20% |
| Zemes virsmas zemes lielums | - |
| Izmērs / Izmēri | 0.984" Dia (25.00mm) |
| Sērija | HXC |
| Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence | 1.99 A @ 120 Hz |
| Ripple current @ augsta frekvence | 2.985 A @ 10 kHz |
| Vērtējumi | - |
| Polarizācija | Polar |
| Iepakojums / lieta | Radial, Can - Snap-In |
| Iesaiņojums | Bulk |
| Darbības temperatūra | -25°C ~ 105°C |
| Montāžas tips | Through Hole |
| Mūžs @ temp. | 2000 Hrs @ 105°C |
| Vadošā atstarpe | 0.394" (10.00mm) |
| Augstums - sēdvietas (maksimums) | 1.063" (27.00mm) |
| ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība) | - |
| Ietilpība | 390 µF |
| Pieteikumi | General Purpose |







CAP ALUM 2200UF 20% 200V SNAP
CAP ALUM 390UF 20% 200V SNAP
CAP ALUM 470UF 20% 200V SNAP
CAP ALUM 470UF 20% 200V SNAP

CAP ALUM 560UF 20% 200V SNAP
CAP ALUM 560UF 20% 200V SNAP
CAP ALUM 470UF 20% 200V SNAP
CAP ALUM 270UF 20% 200V SNAP
CAP ALUM 330UF 20% 200V SNAP

CAP ALUM 330UF 20% 200V SNAP