| Ražotāja daļas numurs : | 16ST475MC14532 | RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
|---|---|---|---|
| Ražotājs / zīmols : | Rubycon | Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | CAP FILM 4.7UF 20% 16VDC 1812 | Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | 16ST475MC14532 |
|---|---|
| Ražotājs | Rubycon |
| Apraksts | CAP FILM 4.7UF 20% 16VDC 1812 |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | |
| Sprieguma reitings - DC | 16V |
| Sprieguma reitings - AC | - |
| Tolerance | ±20% |
| Izbeigšana | Solder Pads |
| Izmērs / Izmēri | 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) |
| Sērija | PMLCAP®, ST |
| Vērtējumi | - |
| Iepakojums | Original-Reel® |
| Iepakojums / lieta | 1812 (4532 Metric) |
| Citi vārdi | 1189-1798-6 |
| Darbības temperatūra | -55°C ~ 125°C |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 5 (48 Hours) |
| Vadošā atstarpe | - |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| Augstums - sēdvietas (maksimums) | 0.055" (1.40mm) |
| Iespējas | - |
| Dielektriskie materiāli | Acrylic, Metallized |
| Detalizēts apraksts | 4.7µF Film Capacitor 16V Acrylic, Metallized 1812 (4532 Metric) |
| Ietilpība | 4.7µF |
| Pieteikumi | DC Link, DC Filtering |








CAP FILM 4.7UF 10% 16VDC 1812

CAP FILM 4.7UF 20% 16VDC 1812

VAC TUBESET AUDIO RESEARCH REF 6

CAP FILM 3.3UF 20% 16VDC 1210
CAP FILM 6.8UF 20% 16VDC 1812

CAP FILM 3.3UF 20% 16VDC 1210
CAP FILM 3.3UF 20% 16VDC 1210

CAP FILM 6.8UF 20% 16VDC 1812

CAP FILM 6.8UF 10% 16VDC 1812
HOOK-UP STRND 16AWG 60V BLK 25'