| Ražotāja daļas numurs : | 160LEX5.6MEFC6.3X11 |
|---|---|
| RoHs statuss : | |
| Ražotājs / zīmols : | Rubycon |
| Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | CAP ALUM 5.6UF 20% 160V RADIAL |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | 160LEX5.6MEFC6.3X11.pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | 160LEX5.6MEFC6.3X11 |
|---|---|
| Ražotājs | Rubycon |
| Apraksts | CAP ALUM 5.6UF 20% 160V RADIAL |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | 160LEX5.6MEFC6.3X11.pdf |
| Spriegums - nominālā | 160 V |
| Tolerance | ±20% |
| Zemes virsmas zemes lielums | - |
| Izmērs / Izmēri | 0.248" Dia (6.30mm) |
| Sērija | LEX |
| Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence | 52 mA @ 120 Hz |
| Ripple current @ augsta frekvence | 104 mA @ 100 kHz |
| Vērtējumi | - |
| Polarizācija | Polar |
| Iepakojums / lieta | Radial, Can |
| Iesaiņojums | Bulk |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 125°C |
| Montāžas tips | Through Hole |
| Mūžs @ temp. | 4000 Hrs @ 125°C |
| Vadošā atstarpe | 0.098" (2.50mm) |
| Augstums - sēdvietas (maksimums) | 0.512" (13.00mm) |
| ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība) | - |
| Ietilpība | 5.6 µF |
| Pieteikumi | General Purpose |








CAP ALUM 5.6UF 20% 160V RADIAL
CAP ALUM 15UF 20% 160V RADIAL
CAP ALUM 10UF 20% 160V RADIAL
CAP ALUM 22UF 20% 160V RADIAL
CAP ALUM 15UF 20% 160V RADIAL
CAP ALUM 15UF 20% 160V RADIAL
CAP ALUM 33UF 20% 160V RADIAL
CAP ALUM 10UF 20% 160V RADIAL
CAP ALUM 22UF 20% 160V RADIAL
CAP ALUM 15UF 20% 160V RADIAL