| Ražotāja daļas numurs : | 100ZLH82MEFCT810X16 |
|---|---|
| RoHs statuss : | |
| Ražotājs / zīmols : | Rubycon |
| Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | CAP ALUM 82UF 20% 100V RADIAL |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | 100ZLH82MEFCT810X16.pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | 100ZLH82MEFCT810X16 |
|---|---|
| Ražotājs | Rubycon |
| Apraksts | CAP ALUM 82UF 20% 100V RADIAL |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | 100ZLH82MEFCT810X16.pdf |
| Spriegums - nominālā | 100 V |
| Tolerance | ±20% |
| Zemes virsmas zemes lielums | - |
| Izmērs / Izmēri | 0.394" Dia (10.00mm) |
| Sērija | ZLH |
| Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence | 390 mA @ 120 Hz |
| Ripple current @ augsta frekvence | 780 mA @ 100 kHz |
| Vērtējumi | - |
| Polarizācija | Polar |
| Iepakojums / lieta | Radial, Can |
| Iesaiņojums | Tape & Box (TB) |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 105°C |
| Montāžas tips | Through Hole |
| Mūžs @ temp. | 10000 Hrs @ 105°C |
| Vadošā atstarpe | 0.197" (5.00mm) |
| Pretestība | 170 mOhms |
| Augstums - sēdvietas (maksimums) | 0.689" (17.50mm) |
| ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība) | - |
| Ietilpība | 82 µF |
| Pieteikumi | General Purpose |







CAP ALUM 100UF 20% 100V RADIAL
CAP ALUM 82UF 20% 100V RADIAL
CAP ALUM 82UF 20% 100V RADIAL
CAP ALUM 100UF 20% 100V RADIAL
CAP ALUM 820UF 20% 100V RADIAL
CAP ALUM 820UF 20% 100V RADIAL
CAP ALUM 100UF 20% 100V RADIAL
CAP ALUM 120UF 20% 100V RADIAL
CAP ALUM 82UF 20% 100V RADIAL
CAP ALUM 820UF 20% 100V RADIAL