| Ražotāja daļas numurs : | 100USG1500MEFCSN20X40 |
|---|---|
| RoHs statuss : | |
| Ražotājs / zīmols : | Rubycon |
| Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | CAP ALUM 1500UF 20% 100V SNAP |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | 100USG1500MEFCSN20X40 |
|---|---|
| Ražotājs | Rubycon |
| Apraksts | CAP ALUM 1500UF 20% 100V SNAP |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | |
| Spriegums - nominālā | 100 V |
| Tolerance | ±20% |
| Zemes virsmas zemes lielums | - |
| Izmērs / Izmēri | 0.787" Dia (20.00mm) |
| Sērija | USG |
| Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence | 2.45 A @ 120 Hz |
| Ripple current @ augsta frekvence | 2.818 A @ 100 kHz |
| Vērtējumi | - |
| Polarizācija | Polar |
| Iepakojums / lieta | Radial, Can - Snap-In |
| Iesaiņojums | Bulk |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 85°C |
| Montāžas tips | Through Hole |
| Mūžs @ temp. | 3000 Hrs @ 85°C |
| Vadošā atstarpe | 0.394" (10.00mm) |
| Augstums - sēdvietas (maksimums) | 1.654" (42.00mm) |
| ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība) | - |
| Ietilpība | 1500 µF |
| Pieteikumi | General Purpose |








AC/DC POWER SUPPLY 24V=4.2A

CAP ALUM 820UF 20% 100V SNAP

CAP ALUM 6800UF 20% 100V SNAP
CAP ALUM 3900UF 20% 100V SNAP
CAP ALUM 4700UF 20% 100V SNAP

CAP ALUM 820UF 20% 100V SNAP
CAP ALUM 8200UF 20% 100V SNAP
CAP ALUM 1000UF 20% 100V SNAP

CAP ALUM 1000UF 20% 100V SNAP
CAP ALUM 6800UF 20% 100V SNAP