100USG1500MEFCSN20X40 attēlsRubycon Attēls var būt pārstāvība.
100USG1500MEFCSN20X40
Kāpņu cena
Vai vēlaties labāku cenu?
Lūdzu, veiciet izmeklēšanu, un mēs nekavējoties atbildēsim.
Ražotāja daļas numurs : 100USG1500MEFCSN20X40
RoHs statuss :
Ražotājs / zīmols : Rubycon
Krājumu stāvoklis : -
Apraksts : CAP ALUM 1500UF 20% 100V SNAP
Nosūtīt no : Honkonga
Datu lapas :
  • Iesniegt pieprasījumu
Daļa Nr 100USG1500MEFCSN20X40
Ražotājs Rubycon
Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
Pieejamais daudzums Noliktavā
Datu lapas
Spriegums - nominālā 100 V
Tolerance ±20%
Zemes virsmas zemes lielums -
Izmērs / Izmēri 0.787" Dia (20.00mm)
Sērija USG
Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence 2.45 A @ 120 Hz
Ripple current @ augsta frekvence 2.818 A @ 100 kHz
Vērtējumi -
Polarizācija Polar
Iepakojums / lieta Radial, Can - Snap-In
Iesaiņojums Bulk
Darbības temperatūra -40°C ~ 85°C
Montāžas tips Through Hole
Mūžs @ temp. 3000 Hrs @ 85°C
Vadošā atstarpe 0.394" (10.00mm)
Augstums - sēdvietas (maksimums) 1.654" (42.00mm)
ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība) -
Ietilpība 1500 µF