| Ražotāja daļas numurs : | RT9711CGS | RoHs statuss : | |
|---|---|---|---|
| Ražotājs / zīmols : | Richtek | Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | IC PWR SWITCH N-CHANNEL 1:1 8SOP | Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | RT9711CGS(1).pdfRT9711CGS(2).pdf | Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | RT9711CGS |
|---|---|
| Ražotājs | Richtek |
| Apraksts | IC PWR SWITCH N-CHANNEL 1:1 8SOP |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | RT9711CGS(1).pdfRT9711CGS(2).pdf |
| Spriegums - piegāde (Vcc / Vdd) | Not Required |
| Spriegums - slodze | 2.5V ~ 5.5V |
| Pārslēgšanas veids | USB Switch |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 8-SOP |
| Sērija | - |
| Rds On (Typ) | 90mOhm |
| Ratio - ievade: izlaide | 1:1 |
| Iepakojums / lieta | 8-SOIC (0.154', 3.90mm Width) |
| Iesaiņojums | Tape & Reel (TR) |
| Izvades veids | N-Channel |
| Izejas konfigurācija | High Side |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Rezultātu skaits | 1 |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Saskarne | On/Off |
| Ievades veids | Non-Inverting |
| Iespējas | Status Flag |
| Defektu aizsardzība | Current Limiting (Fixed), Over Temperature, Reverse Current, UVLO |
| Pašreizējais - izlaide (maksimālais) | 600mA |
| Pamatprodukta numurs | RT9711 |







IC PWR SWTCH N-CHAN 1:1 SOT23-5G
IC PWR SWITCH N-CHAN 1:1 8MSOP

IC PWR SWITCH USB 1.5A SOT23-5

IC PWR SWITCH USB 1.5A TSOT23-5

IC PWR SWITCH USB 1.5A TSOT23-5
IC PWR SWTCH N-CHAN 1:1 SOT23-5G
IC PWR SWITCH N-CHANNEL 1:1 8SOP
IC PWR SWITCH N-CHANNEL 1:1 8SOP

IC PWR SWITCH USB 1.5A 8MSOP

IC PWR SWITCH USB 1.5A SOT23-5