| Ražotāja daļas numurs : | RT4805AWSC | RoHs statuss : | |
|---|---|---|---|
| Ražotājs / zīmols : | Richtek | Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | IC REG BOOST ADJ 2A 16WLCSP | Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | RT4805AWSC.pdf | Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | RT4805AWSC |
|---|---|
| Ražotājs | Richtek |
| Apraksts | IC REG BOOST ADJ 2A 16WLCSP |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | RT4805AWSC.pdf |
| Spriegums - izlaide (min / fiksēts) | 2.85V |
| Spriegums - izlaide (maksimālais) | 4.4V |
| Spriegums - ieeja (min) | 1.8V |
| Spriegums - ievades (maksimālais) | 5V |
| Topoloģija | Boost |
| Sinhronais taisngriezis | Yes |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 16-WLCSP (1.67x1.67) |
| Sērija | - |
| Iepakojums / lieta | 16-UFBGA, WLCSP |
| Iesaiņojums | Tape & Reel (TR) |
| Izvades veids | Adjustable |
| Izejas konfigurācija | Positive |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Rezultātu skaits | 1 |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Funkcija | Step-Up |
| Frekvence - pārslēgšana | 2.5MHz |
| Pašreizējais - izlaide | 2A (Switch) |
| Pamatprodukta numurs | RT4805 |







IC REG BOOST ADJ 2A 16WLCSP

SCOTCH-WELD PRESSURE FIT/HIGH TE
IC REG CONV TFT LCD 1OUT 15WLCSP
IC REG BOOST ADJ 2.5A 9UQFN

IC REG BOOST ADJ 2A SYNC 16WLCSP
IC REG BOOST ADJ 2A 16WLCSP

IC BOOST 2.5MHZ WL-CSP-16
IC REG BST ADJ SYNC 2A TSOT23-8

IC REG CONV TFT LCD 2OUT WLCSP15
IC REG BOOST ADJ 3.1A 9UQFN