| Ražotāja daļas numurs : | R5F5651CDDLC#20 | RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
|---|---|---|---|
| Ražotājs / zīmols : | Renesas Electronics America | Krājumu stāvoklis : | 2383 pcs Stock |
| Apraksts : | 32BIT MCU RX651 1.5MB LGA177 -40 | Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | R5F5651CDDLC#20(1).pdfR5F5651CDDLC#20(2).pdf | Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | R5F5651CDDLC#20 |
|---|---|
| Ražotājs | Renesas Electronics America |
| Apraksts | 32BIT MCU RX651 1.5MB LGA177 -40 |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | 2383 pcs |
| Datu lapas | R5F5651CDDLC#20(1).pdfR5F5651CDDLC#20(2).pdf |
| Spriegums - piegāde (Vcc / Vdd) | 2.7 V ~ 3.6 V |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 177-TFLGA (8x8) |
| Ātrums | 120MHz |
| Sērija | RX651 |
| RAM lielums | 640K x 8 |
| Programmas atmiņas tips | FLASH |
| Programmas atmiņas izmērs | 1.5MB (1.5M x 8) |
| Perifērijas ierīces | DMA, LVD, POR, PWM, WDT |
| Iepakojums | Tray |
| Iepakojums / lieta | 177-TFLGA |
| Oscilatora tips | Internal |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 85°C (TA) |
| I / O skaits | 136 |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Ražotāja standarta svina laiks | 24 Weeks |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| EEPROM izmērs | 32K x 8 |
| Detalizēts apraksts | RXv2 RX651 Microcontroller IC 32-Bit 120MHz 1.5MB (1.5M x 8) FLASH 177-TFLGA (8x8) |
| Datu pārveidotāji | A/D 29x12b, D/A 2x12b |
| Core izmērs | 32-Bit |
| Galvenais procesors | RXv2 |
| Savienojumi | CANbus, EBI/EMI, Ethernet, I²C, LINbus, MMC/SD, QSPI, SCI, SPI, UART/USART, USB |








32BIT MCU RX651 1.5MB 64TFBGA -4
IC MCU 32BIT 1.5MB FLASH 64LFQFP

32BIT MCU RX651 1.5MB QFP176 -40
32BIT MCU RX651 1.5MB 176LFBGA -
32BIT MCU RX651 1.5MB LGA100 -40
IC MCU 32BIT 1.5MB FLSH 100LFQFP
32BIT MCU RX651 1.5MB LGA145 -40
IC MCU 32BIT 1.5MB FLASH 64LFQFP
IC MCU 32BIT 1.5MB FLSH 144LFQFP
32BIT MCU RX651 1.5MB QFP100 -40