| Ražotāja daļas numurs : | DF2132RFA20V | RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
|---|---|---|---|
| Ražotājs / zīmols : | Renesas Electronics America | Krājumu stāvoklis : | 4231 pcs Stock |
| Apraksts : | IC MCU 16BIT 64KB FLASH 80QFP | Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | DF2132RFA20V.pdf | Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | DF2132RFA20V |
|---|---|
| Ražotājs | Renesas Electronics America |
| Apraksts | IC MCU 16BIT 64KB FLASH 80QFP |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | 4231 pcs |
| Datu lapas | DF2132RFA20V.pdf |
| Spriegums - piegāde (Vcc / Vdd) | 4 V ~ 5.5 V |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 80-QFP (14x14) |
| Ātrums | 20MHz |
| Sērija | H8® H8S/2100 |
| RAM lielums | 2K x 8 |
| Programmas atmiņas tips | FLASH |
| Programmas atmiņas izmērs | 64KB (64K x 8) |
| Perifērijas ierīces | POR, PWM, WDT |
| Iepakojums | Tray |
| Iepakojums / lieta | 80-BQFP |
| Oscilatora tips | Internal |
| Darbības temperatūra | -20°C ~ 75°C (TA) |
| I / O skaits | 57 |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| EEPROM izmērs | - |
| Detalizēts apraksts | H8S/2000 H8® H8S/2100 Microcontroller IC 16-Bit 20MHz 64KB (64K x 8) FLASH 80-QFP (14x14) |
| Datu pārveidotāji | A/D 8x10b; D/A 2x8b |
| Core izmērs | 16-Bit |
| Galvenais procesors | H8S/2000 |
| Savienojumi | IrDA, SCI |
| Bāzes daļas numurs | DF2132 |







IC MCU 16BIT 64KB FLASH 80TQFP
IC MCU 16BIT 128KB FLASH 80QFP
IC MCU 16BIT 128KB FLASH 80QFP

HD64F2128 - Microcontroller, 16-
IC MCU 16BIT 64KB FLASH 80TQFP
IC MCU 16BIT 128KB FLASH 80QFP

IC MCU
IC MCU 16BIT 64KB FLASH 80QFP

IC MCU 16BIT 64KB FLASH 80QFP
IC MCU 16BIT 128KB FLASH 80TQFP