| Ražotāja daļas numurs : | CB5024-000 |
|---|---|
| RoHs statuss : | |
| Ražotājs / zīmols : | Raychem Cable Protection/TE Connectivity |
| Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | HEATSHRINK TUBING SIZE 11X25' |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | CB5024-000(1).pdfCB5024-000(2).pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | CB5024-000 |
|---|---|
| Ražotājs | Raychem Cable Protection/TE Connectivity |
| Apraksts | HEATSHRINK TUBING SIZE 11X25' |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | CB5024-000(1).pdfCB5024-000(2).pdf |
| Tips | Tubing, Semi Rigid |
| Uzglabāšanas / saldēšanas temperatūra | 32°F ~ 95°F (0°C ~ 35°C) |
| Saraušanās koeficients | 3 to 1 |
| Samazināšanas temperatūra | 90°C |
| Uzglabāšanas laiks sākas | - |
| Glabāšanas laiks | 144 Months |
| Sērija | BSTS |
| Atgūta sienas biezums | 0.120' (3.05mm) |
| Iesaiņojums | Bulk |
| Darbības temperatūra | -55°C ~ 110°C |
| Materiāls | Polyolefin (PO), Irradiated |
| Garums | 25.0' (7.6m) |
| Iekšējais diametrs - komplektā | 1.100' (27.94mm) |
| Iekšējais diametrs - atveseļots | 0.375' (9.53mm) |
| Iespējas | Abrasion Resistant, Fluid Resistant |
| Krāsa | Clear |
| Pamatprodukta numurs | CB50 |








HEATSHRINK TUBING SIZE 11X25'
PDFRFQ
CONN BARRIER STRIP 18CIRC 0.25"

CONN BARRIER STRIP 16CIRC 0.25"

HEATSHRINK TUBING SIZE 11X4'
PDFRFQ
HEATSHRINK TUBING SIZE 11X4'
PDFRFQ
HEATSHRINK TUBING SIZE 13X25'
PDFRFQ
HEATSHRINK TUBING SIZE 13X25'
PDFRFQ
CONN BARRIER STRIP 28CIRC 0.25"

HEATSHRINK TUBING SIZE 11X25'
Noliktavā
CONN BARRIER STRIP 20CIRC 0.25"