| Ražotāja daļas numurs : | RV-1212D/R8 |
|---|---|
| RoHs statuss : | |
| Ražotājs / zīmols : | RECOM Power |
| Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | DC DC CONVERTER +/-12V 2W |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | RV-1212D/R8.pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | RV-1212D/R8 |
|---|---|
| Ražotājs | RECOM Power |
| Apraksts | DC DC CONVERTER +/-12V 2W |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | RV-1212D/R8.pdf |
| Spriegums - izeja 3 | - |
| Spriegums - izeja 2 | -12V |
| Spriegums - izlaide 1 | 12V |
| Spriegums - Izolācija | 8 kV |
| Spriegums - ieeja (min) | 10.8V |
| Spriegums - ievades (maksimālais) | 13.2V |
| Tips | Isolated Module |
| Izmērs / Izmēri | 1.27' L x 0.58' W x 0.45' H (32.4mm x 14.7mm x 11.4mm) |
| Sērija | ECONOLINE RV/R (2W) |
| Jauda (vatos) | 2 W |
| Iepakojums / lieta | 24-DIP Module, 14 Leads |
| Iesaiņojums | Tube |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 85°C |
| Rezultātu skaits | 2 |
| Montāžas tips | Through Hole |
| Iespējas | - |
| Efektivitāte | 86% |
| Pašreizējais - izlaide (maksimālais) | 85mA, 85mA |
| Pamatprodukta numurs | RV-1212 |
| Pieteikumi | ITE (Commercial), Medical |







DC DC CONVERTER 12V 2W
DC DC CONVERTER 12V 2W
DC DC CONVERTER +/-12V 2W
DC DC CONVERTER 12V 2W
DC DC CONVERTER 12V 2W
DC DC CONVERTER +/-12V 2W
DC DC CONVERTER +/-12V 2W
DC DC CONVERTER 12V 2W
DC DC CONVERTER +/-12V 2W
DC DC CONVERTER +/-12V 2W