| Ražotāja daļas numurs : | REM15-4805SW |
|---|---|
| RoHs statuss : | |
| Ražotājs / zīmols : | RECOM Power |
| Krājumu stāvoklis : | 10 pcs Stock |
| Apraksts : | DC DC CONVERTER 5V 15W |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | REM15-4805SW(1).pdfREM15-4805SW(2).pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | REM15-4805SW |
|---|---|
| Ražotājs | RECOM Power |
| Apraksts | DC DC CONVERTER 5V 15W |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | 10 pcs |
| Datu lapas | REM15-4805SW(1).pdfREM15-4805SW(2).pdf |
| Spriegums - izeja 4 | - |
| Spriegums - izeja 3 | - |
| Spriegums - izeja 2 | - |
| Spriegums - izlaide 1 | 5V |
| Spriegums - Izolācija | 5 kV |
| Spriegums - ieeja (min) | 18V |
| Spriegums - ievades (maksimālais) | 75V |
| Tips | Isolated Module |
| Piegādātāja ierīču komplekts | - |
| Izmērs / Izmēri | 1.60" L x 1.00" W x 0.40" H (40.6mm x 25.4mm x 10.2mm) |
| Sērija | MEDLINE REM15-W (15W) |
| Jauda (vatos) | 15 W |
| Iepakojums / lieta | 6-DIP Module, 5 Leads |
| Iesaiņojums | Tube |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 105°C (With Derating) |
| Rezultātu skaits | 1 |
| Montāžas tips | Through Hole |
| Iespējas | OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO |
| Efektivitāte | 89.5% |
| Pašreizējais - izlaide (maksimālais) | 3A |
| Pamatprodukta numurs | REM15-4805 |
| Pieteikumi | ITE (Commercial), Medical |







DC DC CONVERTER 12V 15W
DC DC CONVERTER +/-5V 15W
DC DC CONVERTER 5V 15W
DC DC CONVERTER +/-5V 15W
DC DC CONVERTER 15V 15W
DC DC CONVERTER 24V 15W
DC DC CONVERTER 12V 15W
DC DC CONVERTER +/-12V 15W
DC DC CONVERTER 24V 15W
DC DC CONVERTER +/-12V 15W