| Ražotāja daļas numurs : | REC6-1205DRW/R8/A |
|---|---|
| RoHs statuss : | |
| Ražotājs / zīmols : | RECOM Power |
| Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | DC DC CONVERTER +/-5V 6W |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | REC6-1205DRW/R8/A.pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | REC6-1205DRW/R8/A |
|---|---|
| Ražotājs | RECOM Power |
| Apraksts | DC DC CONVERTER +/-5V 6W |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | REC6-1205DRW/R8/A.pdf |
| Spriegums - izeja 3 | - |
| Spriegums - izeja 2 | -5V |
| Spriegums - izlaide 1 | 5V |
| Spriegums - Izolācija | 8 kV |
| Spriegums - ieeja (min) | 9V |
| Spriegums - ievades (maksimālais) | 18V |
| Tips | Isolated Module |
| Izmērs / Izmēri | 1.26" L x 0.80" W x 0.40" H (32.0mm x 20.3mm x 10.2mm) |
| Sērija | ECONOLINE REC6/R (6W) |
| Jauda (vatos) | 6 W |
| Iepakojums / lieta | 24-DIP Module, 7 Leads |
| Iesaiņojums | Tube |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 75°C |
| Rezultātu skaits | 2 |
| Montāžas tips | Through Hole |
| Iespējas | SCP |
| Efektivitāte | 80% |
| Pašreizējais - izlaide (maksimālais) | 500mA, 500mA |
| Pamatprodukta numurs | REC6-1205 |
| Pieteikumi | ITE (Commercial), Medical |







DC DC CONVERTER +/-5V 6W
DC DC CONVERTER +/-5V 6W
DC DC CONVERTER +/-5V 6W
DC DC CONVERTER +/-5V 6W
DC DC CONVERTER +/-5V 6W
DC DC CONVERTER +/-5V 6W
DC DC CONVERTER +/-5V 6W
DC DC CONVERTER +/-5V 6W
DC DC CONVERTER +/-5V 6W
DC DC CONVERTER +/-5V 6W